Wpis z mikrobloga

Jak z perspektywy czasu oceniacie Gotham Knights?
Zacząłem sobie ogrywać bo wpadło do Game Passa, chciałem kiedyś kupić ale oceny mnie raczej zniechęciły - a byłem fanem poprzednich gier o Nietoperzu.

Niby całkiem niezła gra, ale jednak czegoś brakuje.
Gry z serii Arkham miały świetny klimat i powiem szczerze, że każdą chłonąłem bez opamiętania.

I tak, wiem, że to inny producent i inne uniwersum, ale mechanika gry wyraźnie wskazuje, jaka seria gier była tutaj inspiracją.

Z utęsknieniem czekam na początek przyszłego roku, kiedy ma wyjść Legion Samobójców. Choć znów, nie będzie to gra stricte o Batmanie, więc boję się, że to znów nie będzie "to", szczególnie, że już Arkham Knight trochę trącało myszką mimo, że dla mnie wciąż była to świetna gra, po prostu najgorsza z serii) ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gry #pcmasterrace #consolepeasant #dcuniverse #komputery
  • 5
@Krs90 No właśnie dla mnie to takie 5/10 - ni ziębi ni grzeje. Plusik jeszcze za uniwersum, bo lubię DC, Batka w szczególności (i całą grę przez to przechodzę Batgirl XD).
Ale fakt, względem wcześniejszych gier jest mocno przeciętnie. Natomiast nie porównując jej do serii Arkham to nie odrzuca mnie i przejdę ją do końca z przyjemnością.
@Krs90: @ChochlikLucek Skończyłem tę grę i tak w sumie bez emocji, więc postanowiłem sobie odświeżyć serię Arkham - Arkham Asylum i Arkham City po tylu latach wciąż prezentują się lepiej, niż Gotham Knights.
Teraz kupiłem Arkham Origins - zapamiętałem tę grę raczej pozytywnie, ale ten prequel robiony był przez to samo studio, co GK, więc mam pewne obawy ( ͡ ͜ʖ ͡)