Wpis z mikrobloga

#ukraina #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zawsze jak w USA biały rasista zastrzeli Afroamerykanina to prawicowe wykopki piszą, że dobrze zrobił, że miał prawo czuć się zagrożonym albo. Ale najczęściej piszą o tym jak ważne jest prawo do posiadania broni palnej. No bo bez tych Ar-15 będzie wojna rasowa i podli murzyni będą zabijać białych.
I te same prawicowe wykopki oburzają się bo Ukrainiec wyciągnął giwerę (na kulki xddd) na grupę patusów żeby ich nastraszyć. W komentarzach typowe wyzywanie całego narodu od zwierząt i banderowców.
perla-nilu - #ukraina #bekazprawakow #bekazpodludzi

Zawsze jak w USA biały rasista z...

źródło: comment_2aemyfM0EAkNAdPCVTkkUcKd6c3Lyasj

Pobierz
  • 19
@M4rcinS: mi chodzilo tylko o ten tekst z gratulacjami, w normalnym kraju, gratulacje dla obywatela, ktory bronil sie, a przy tym zabil jakies scierwo, ktore na to zasluzylo swoim zachowaniem, sa po prostu normalne. a napisales to, jakby ironicznie.
@harold97: dostep do broni nie jest spoko. prawo do posiadania broni palnej i prawo uzycia jej w celu samoobrony, jest normalna sprawa w normalnym kraju.
do tego tylko trzeba tradycji (co wiaze sie z czasem) i normalizacji broni oraz edukacji o niej, bardziej patrzalbym na przyklad Szwajcarii, anizeli USA.
tak samo, potrzeba by normalizacji przepisow, by te bron mozna bylo wykorzystac w celu samoobrony i trafic wlasnie na podium z gratulacjami,
@harold97: czy to jest polak, czy ukrainiec, czy murzyn - obywatel po zdaniu licencji (nie takiej jak w pl, ale o normalizacji przepisow pisalem wyzej) ma prawo posiadac bron palna i uzyc jej w celu samoobrony oraz nosic ja przy sobie. nie wiem po co jakies glupie wstawki na tle pochodzenia
piekne salto


@bombastick: bo ja wiem, to raczej odpowiedź bardzo niskiej jakości - gdyby to było olimpijskie salto, to powinien to jakoś rozwinąć z przykładami jak Ukraińcy odbierają mu radość życia