Wpis z mikrobloga

Witam tag #blackpill po dłuższej przerwie postanowiłem zrobić kolejny film edukacyjno przyrodzniczy na swój kanał. Mam nadzieje że tym razem zapał do pracy szybko nie minie. Poprzedni film skupiał się na analizie damskiego profilu twarzy tym razem będzie podobnie tylko że w męskiej wersji. Zmieniłem też nazwę i logo kanału żeby pasowała do mrocznego klimatu w jakim robię filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do subskrybowania i obejrzenia poprzednich filmów dla tych co jeszcze nie widzieli:
https://www.youtube.com/@Jawdrop_/featured

Film jest aktualnie w trakcie ostatnich prac montażowych i wkrótce powinien się pojawić. Plusujących wpis zawołam
#redpill #natura #chad #biologia #edukacja #gruparatowaniapoziomu
jawdrop - Witam tag #blackpill po dłuższej przerwie postanowiłem zrobić kolejny film ...

źródło: screen

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@jawdrop: Dla mnie w blackpillu dużo ważniejsze jest to jak dobry wygląd wpływa na kształtowanie się twojej osobowości.

I to że absolutną prawdą jest to, że ładniejsi ludzie mają również dużo atrakcyjniejszą osobowość od ludzi brzydkich.
Konsekwencję efektu halo są gigantyczne.

90% contentu tutaj to sam wygląd z pominięciem osobowości, mimo że wygląd jest kluczowy w jej kształtowaniu.
  • Odpowiedz
@analboss głównie jest to obycie i przystosowanie się do towarzystwa wielu osób. Głównym czynnikiem jest tutaj poczucie ciągłej akceptacji i walidacji dzięki czemu rośnie pewność siebie i sam się nakręcisz, masz więcej energii życiowej i motywacji.

Istne perpetuum mobile
  • Odpowiedz
  • 2
@analboss: To wszystko jest ze sobą połączone, na pewno nie można być zerojedynkowym w żadnym zagadnieniu.

Wygląd kształtuje charakter tylko ważne żeby to co pozytywne działo się od samego początku. Znam parę osób które dość szybko poprawiły swoją aparycje (schudły i zmieniły fryzurę) i to co zostało w głowie nie nadążyło nad wizerunkiem bo mózg od pewnego wieku jest bardzo ciężko przeprogramować.

A geny to nie tylko morda ale też cechy
  • Odpowiedz
  • 1
@jawdrop Mam dokladnie tak samo jak to opisujesz dużo schudłem i zacząłem dbać o włosy i cerę,lecz moja samoocena została praktycznie taka sama jak przedtem, lata wyzywania od grubasów i notoryczne wyśmiewanie spowodowały we mnie najprawdopodobniej nieuleczalne blizny na psychice.
  • Odpowiedz