Wpis z mikrobloga

Jak zapomnieć? Byłem wczoraj na wyjezdzie w innym mieście, mieście w którym Caly czas spędzałem czas z #ex #rozowypasek i praktycznie wszystko mi o niej przypominało, tu się całowaliśmy, tu na nią czekałem, tu się śmialiśmy z czegoś masakra, nie mogę tam nie jeździć to odpada, wiem, że z czasem to wygaśnie, nie mogę sobie darować, że rzuciła mnie przez to, że się za bardzo starałem, kwiaty, romantyczne rzeczy a ona widocznie szuka bad Boya co jej oko podbije, z drugiej strony śmieci wyrzuciły się same, bo po przeanalizowaniu wielu sytuacji uważam, że mnie nie szanowała od początku,

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 9
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: gdybyś się nie starał to też by cię rzuciła.
to złudzenie że cokolwiek mogłeś zrobić inaczej żeby z nią być
z tego co pisałeś to umawiałeś się z trzema, czterema per weekend, to jak to się stało że nie zajmujesz się żadną z tych nowych, tylko płaczesz po starej? Nie jesteś dość bad boyem dla nich?
  • Odpowiedz
@heniek_8: aktualnie od rozstania byłem na 8 spotkaniach, mógłbym się zająć którąś z nich ale cały czas w głowie mam ex i te wszystkie wspomnienia z tego roku, 1 listopada byliśmy na wycieczce na drugim końcu Polski planując sylwester a dziś już jej nie ma
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Coraz gorzej się czyta twoje wpisy. Pomyśl, że ty płaczesz w domu i piszesz kolejny wpis, który skasujesz ze wstydu za kilka godzin. W tym czasie ona robi głębokie gardło na lufie innego gościa, który dociska jej głowę do brzucha, a o tobie już zapomniała.
  • Odpowiedz