Wpis z mikrobloga

Juz jakoś czas temu przestałem śledzić losy poprzednich uczestnikow. To w końcu ile par zostało? Anita i zakolak i kto jeszcze ?#slubodpierwszegowejrzenia
  • 16
  • Odpowiedz
@general_row_grotecki: @Frettka Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek wtedy nie było RODO przedszkolanka i uchodźca z Niderlandów, moja ulubiona prawa w sumie, wesoło tam było;) A i dodałbym Karola oraz Laurę, bo oni byli w programie, a Rolnik takie pary też liczy jako sukces, więc tak poza konkursem dodałbym też ich.
  • Odpowiedz
@Herrera_: Ciekawe co u Maćka słychać. Czy ma partnerkę? On nigdy nie miał dziewczyny, więc nie ma żadnych doświadczeń w tych sprawach. Takim facetom trudno poznać odpowiednią partnerkę. Laura wytknęła mu brak doświadczeń podczas rozmowy z siostrą Maćka. Siostra w odpowiedzi stwierdziła, że to Laura powinna go wprowadzić w ten temat na co ta wyraźnie nie miała najmniejszej ochoty. Mam nadzieję, że Maciek poznał kobietę, której nie przeszkadza to, że był
  • Odpowiedz
@pomerannia: Byłoby super gdyby poznal dziewczynę. Podczas programu uważałem, że nie pasował do Laury. On powinien szukać jakiejś spokojnej i religijnej partnerki w środowiskach neokatechumenalnych itp..
  • Odpowiedz
@Aprilwine no racja, oni oboje są z zupełnie innych światów. Dopasowali ich chyba tylko dlatego, że oboje są dda. I na tym się ich podobieństwa kończą. Laura to fajna dziewczyna, ja bym się z nią na luzie dogadała, ale widać było, że ona się z nim męczy. Nie pokazała tego, ale dało się odczuć, że on naprawdę nadużywa jej cierpliwości swoim niezdecydowanym zachowaniem i brakiem ogarnięcia w relacjach partnerskich. On trochę też
  • Odpowiedz
@pomerannia: Maćkowi pasowała by dziewczyna tak samo zielona w sprawach d/m jak on sam. Razem uczyliby się całowania, neckingu itd. Laura nie chciała być jego nauczycielką. Jej wybór.
Ja gdy po raz pierwszy w życiu całowałem się z dziewczyną, nie przyznałem się do tego, że nigdy wcześniej tego nie robiłem. Głupio mi było gdyż byłem już wtedy w wieku studenckim. Gdyby Maciek trafił na taką dziewczynę, jaka mi się wtedy trafiła,
  • Odpowiedz
@galicjanin: Sporo osób o tym piszę. Mega to głupie jak prawda. Choć ludzie mieli czasem dziwne pomysły typu gość co chyba samolot wojskowy zdezelowany nie wiem czy to iskra nie była kupił na wośp, zrobili o nim ileś reportaży, a na koniec nie zapłacił. Stąd może tak było.
  • Odpowiedz
aby TVN zasponsorował im ślub


@galicjanin: Naprawdę wierzysz w to, że inteligentni ludzie chcieliby przez to wszystko przechodzić i być pod kamerami przez miesiąc tylko po to, żeby ktoś im zorganizował zwyczajne wesele, na którym nawet nie mogą o niczym decydować?
  • Odpowiedz