Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dorciqch: zmieniłabys zdanie mając ja u siebie. Mnie tez sie to podoba, ale jak patrze na nia z daleka. zrzuca tony kwiatów (przez 9 mc w roku) i liści (na jesień). niszczy zadaszenie oraz mur z kamienia. W zeszłym roku tyle #!$%@?ła do basenu kwiatów, że zablokował się skimmer i pompa sie spaliła bo chodziła na sucho. Na jej miejsce będzie posadzona cytryna
  • Odpowiedz
  • 0
@Dorciqch: na pewno. Piekna roslina, ale czym dalej od domu tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) To samo z oleandrami. W zeszłym roku wyciałem w pień. Fajnie jak kwitnie oleander, ale jak przekwita to tona kwiatów i w okolicach pażdziernika pełno gąsienic ćmy oleandrowej (takie bydlaki po 15cm czasem i grubości palca)
A i oleandry ukochały sobie mszyce. Także jak masz w okolicy inne rosliny to
  • Odpowiedz
  • 0
@LucaJune: to zalezy czy byłbyś uzalezniony od ekonomii tego kraju czy nie. Grecja jest biedniejsza niz polska na ten moment i wydaje sie mieć więcej problemów niz polska.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl Obecnie też rozmyślamy z żoną nad zmianą domu i pełno pomysłów - czy się budować, czy się wyprowadzić do innego kraju (tu raczej myśleliśmy o południu Hiszpanii, ale Grecję kochamy).

Ale jednak dzieci, szkoła, służba zdrowia - w Polsce to jednak nie wygląda źle w porównaniu do innych krajów.

Może na stare lata się uda :)
  • Odpowiedz