Wpis z mikrobloga

"ale to konfiarz organizuje111!".


@selflessness: Najsilniejszy i najważniejszy argument.
Płaskoziemcy antyszczepionkowi nigdy niczego mądrego nie zrobili

Nie ma to znaczenia, protest jest po prostu słuszny. Nie może być tak, żeby pomóc Ukrainie likwidowała całe sektory gospodarki w Polsce.


@selflessness: To jest tak naciągana jak majty bzdura, że iksde.
Ukraińcy dostali jedynie zezwolenie na operowanie eksportu i importu, a nie pracy w całej UE dla ich firm przewozowych, nadal mają zakaz.
Jedynym argumentem fajnooligarchiaków przeciwko protestowi polskich przewoźników jest: "ale to konfiarz organizuje111!".


@selflessness: Tu nie chodzi o konfiarza. To po prostu pretekst. Ktokolwiek by tego protestu nie organizował to by go bayzedy powiązały z ruskimi bez problemu. To samo było z rolnikami, bayzed na naszych pluł i wyzywał od darmozjadów, a jakiś czas później bronił ukraińskich rolników powiązanych z oligarchami i zagranicznymi koncernami. Albo każdy fikołek ukraińskiej polityki tłumaczył, że "to
Szinako - >Jedynym argumentem fajnooligarchiaków przeciwko protestowi polskich przewo...

źródło: 8473ea9b313606b25c6d5692c1fc65084725b3289162000afd8e2a2861cbdc8c

Pobierz
na naszych


@Szinako: XDDDD
Przeciez koniasz przyznales sie do bycia ruskiem z czym ty wyjezdzasz wiec propagandysto :D
I tak zdania nie zmienie, polskie rolnictwo jest do zaorania i zbudowania na nowo, nadal dostaja dotacji i socjalu o rownowartosci pkb jakie wyprodukuja, ta kasa powinna isc na budowe elektrowni atomowych. Na gornikow sie narzeka, ze kosztuja i trzeba zamykac, a wielgi pan rolnik z 2 ha to swieta krowa mimo ze
Przeciez koniasz przyznales sie do bycia ruskiem z czym ty wyjezdzasz wiec propagandysto :D


@BayzedMan: To fajny ze mnie rusek, który broni polskiego rolnictwa i branży transportowej xD. Za to z Ciebie taki patriota który wyzywa rolników od darmozjadów.

I tak zdania nie zmienie, polskie rolnictwo jest do zaorania i zbudowania na nowo, nadal dostaja dotacji i socjalu o rownowartosci pkb jakie wyprodukuja, ta kasa powinna isc na budowe elektrowni atomowych.
To fajny ze mnie rusek, który broni polskiego rolnictwa i branży transportowej xD. Za to z Ciebie taki patriota który wyzywa rolników od darmozjadów.


@Szinako: Bronisz to honoru swojej zasranej rasyji koniasz, a nie jakiś interesów. Dostałeś na tamtym koncie bana, to stworzyłeś to konto i jako zielonka z miejsca miałeś zablokowanych ludzi.

Kogo ty chcesz oszukać?

:d.


@Szinako: Ciężko się kłócić z faktami co?
https://obserwatorgospodarczy.pl/2023/07/12/polskie-rolnictwo-trzeba-zaorac-a-nastepnie-posypac-sola-felieton/
Dostałeś na tamtym koncie bana, to stworzyłeś to konto i jako zielonka z miejsca miałeś zablokowanych ludzi.


@BayzedMan: Źle z tobą, po pierwsze nigdy nie miałem innego konta, a po drugie nie blokowałem nikogo bez powodu i bez interakcji z nim.
Źle z tobą, po pierwsze nigdy nie miałem innego konta, a po drugie nie blokowałem nikogo bez powodu i bez interakcji z nim.


@Szinako: Tak tak, nie miałeś to dlaczego tamto stoi nieużywane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest tak naciągana jak majty bzdura, że iksde.


@BayzedMan: Zamknij w końcu mordę banderowcu. Twoje plemię rozpanoszyło się w europejskim transporcie jak zaraza. Nielegalnie wykonują wszystkie rodzaje transportów. Zarówno cross-trade jak i kabotaże. Od 2008 zajmuję się transportem międzynarodowym, ale takiego bagna jak jest aktualnie, to nigdy nie było i widlarze mają w tym swój wydatny udział. Oby ten protest przyniósł oczekiwane skutki, bo rzygać się już chce od waszej
@selflessness fajnokremlaki wytłumaczcie jak to jest że dopuszczenie ukraińskich firm transportowych spowduje wykończenie tego sektora polskiej gospodarki? Ci nasi kierowcy to mają tylko karty rowerowe czy co? Jak widzą ukraińskie blachy na tirze to zapominają jak się prowadzi auto?
@Szinako zawsze mnie to zastanawia jakie to polskie rolnictwo to musi być skansen, skoro pomimo dopłat, krusu i innego socjalu są na granicy wykończenia przez państwo na które regularnie spadają bomby. Kto jest większą świętą krową, rolnicy, górnicy czy tirowcy?
Tak tak, nie miałeś to dlaczego tamto stoi nieużywane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BayzedMan: Przecież sam powiedziałeś, że tamten użytkownik dostał bana. Ty myślisz co piszesz czy nie?
Mógłbyś mi podać jeden przykład osoby którą zablokowałem przed interakcją z nią ?
@selflessness: kurde.
Znam historię Polski. I wiem, że nie było 100 lat, kiedy by nas Rosja nie zaatakowała. Tym razem ich atak zatrzymał się na Ukrainie.
W 1772 r. atak Rosjan się udał.
W 1793r. atak Rosjan się udał.
1795r. atak Rosjan się udał.
Do 1915 roku Polacy byli "obywatelami" Rosji lub Prus. I za nich musieli ginąć. Nie było Polski na mapach świata.
Ale w 11 Listopada 1918 roku odzyskaliśmy
, skoro pomimo dopłat, krusu i innego socjalu są na granicy wykończenia przez państwo na które regularnie spadają bomby. Kto jest większą świętą krową, rolnicy, górnicy czy tirowcy?


@Prezes: To sprawdź jak wygląda rolnictwo na Ukrainie. Tam największymi posiadaczami ziemskimi są oligarchowie, którzy są powiązani z rządem którzy stworzyli gigantyczne gospodarstwa rolne we współpracy z zachodnimi korporacjami. Z takim przeciwnikiem nie jesteśmy w stanie konkurować cenowo. A bomby spadają na małą
@Szinako i gdzie w tym mój problem? Jakoś jak inne sektory gospodarki muszą konkurować z resztą świata to nie ma płaczu o dopłaty, tylko górnicy, rolnicy i teraz tirowcy drą ryja. Rolnictwo w Polsce to jest 2% PKB. Potęga na którą wszyscy muszą się składać.
@Prezes może ukropku przestaniesz siać propagandę i pójdziesz po rozum do głowy że ani transportowcy ani rolnicy nie mogą uczciwie konkurować z Ukraińcami, jeśli nasi muszą spełniać normy, mieć koncesje, maja np ograniczone możliwości środków ochrony roślin czy nawozów bo niektóre środki są zakazane przez UE.