Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio przeczytałem na anonimowych, ze jakiś Mirek testuje panny z którymi się spotyka na instagramie. Z fajkowego konta chada, zagaduje do swoich kobiet. Teraz problem jest tego typu, ze postanowiłem zrobić tak z moja różowa. Wyszło Ziobro zaskoczenia, jak zaczyna reagować na moje zaczepki. Od samego początku podejrzewałem, ze coś tam było nie do końca wporzadku, sadzać po jej łóżkowych umiejętnościach. Za dobrze jej to szło. Ona Już jakiś czas ona narzeka, ze jej daje mało atencji. Dodatkowo, przyłapałem ja na perfidnym kłamstwie i mam problemy z zaufaniem do niej. Ponadto, jesteśmy już ponad rok razem, zdarzylem poznać ja z cała moja rodzina i moim synem. Zamieszkała u mnie. Dodatkowo, ma notoryczne problemy z oddawaniem mi kasy za podstawowe zakupy i rachunki. Za tydzień jedziemy na 3 tygodniowe wakacje (za które w 70% płace ja). Ten tydzień to będzie ostra kampania od Chada, a na samym lotnisku, jak będzie spakowana…dostanie bilet ale do swojego mieszkania, a ja będę siedział i pił drinki przez 3 tygodnie pod palma ;) nie chce ktoś jechać ze mną na kanary? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4