Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chyba mam niskie poczucie wartosci bo najlepszy seks mialem z dziewczyna, ktora mnie nie chciala do zwiazku i traktowala jak zywe dildo. Mialem sporo partnerek seksualnych i zawsze byly zaangazowane emocjonalnie, zawsze wtedy seks byl dla mnie nudny ale z dwoma wyjatkami. Pierwszy to po dlugoletnim zwiazku dziewczyna ze mna zerwala. Ogolnie seks byl z nia slaby ale po rozstaniu mielismy jesczze pare zblizen i to byl najlepszy seks z nia. Drugi wyjatek to z dziewczyna, ktora nie chciala mnie od samego poczatku, ja sie narzucalem w sumie. Seks byl z nia niesamowity. Nie jest mozliwe zeby przy 20 partnerkach seksualnych tylko raz trafic na dobry seks wiec to cos z psychika. Moze ktos sie orientuje z czym to moze byc zwiazane? Mam wrazenie ze z niskiego poczucia wartosci i te osoby, ktore mnie odrzucaja idealizuje, staram sie je przekonac do siebie przez co seks tez jest swietny. Z kolei gdy mam pewnosc ze ktos mnie darzy sympatia, nie czuje pociagu seksualnego bo ciagle szukam potwierdzenia z zewnatrz. Ale nie znam sie na tym dlatego pytam.
#zwiazki #seks #psychika #logikaniebieskichpaskow #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
przy 20 partnerkach seksualnych

Pierwszy to po dlugoletnim zwiazku dziewczyna ze mna zerwala. Ogolnie seks byl z nia slaby ale po rozstaniu mielismy jesczze pare zblizen i to byl najlepszy seks z nia. Drugi wyjatek to z dziewczyna, ktora nie chciala mnie od samego poczatku, ja sie narzucalem w sumie. Seks byl z nia niesamowity


@mirko_anonim: Jesteś popsuty