Wpis z mikrobloga

#siatkowka mocno się wczoraj na Resovii zawiodłem. Wyglądali jak siedem ciał obcych. Troszkę mi to dało flashbacki z zeszłosezonowej Skry, gdzie widać było 0% motywacji. Nie podejrzewam, żeby Rzeszów nie był wypłacalny. Teraz żeby awansować Resovia musi pokonać Tours we Francji i chociaż raz pokonać Trento - jest to wymagane do spokojnego awansu - cztery zwycięstwa to minimum.
  • 8
@vasos: Ja to nie wierzylem widzac ten wynik. Akurat "przespalem" mecz myslac, ze pewnie nudny przejazd resovii po francuzach bedzie, a tu taki cyrk.

W sumie nie dziwie sie, bo Fabian byl rozproszony przez te wielkie loga Mcdonald`s na koszulkach francuzow. To jak kryptonit na supermana przez to nie mogl przestac myslec, ktorego drwala na kolacje #!$%@?
@nammah: Będzie dużo możliwości kombinacji, rozbiór Zaksy przecież trwa, Drzyzga ma kontrakt do końca tego sezonu. Fornalowi też z Jastrzębiem ma kontrakt do tego sezonu. Zobaczy się.
@vasos: @Fuzuyaku ja nie pojmuję od lat czemu u nas nie stawia się na polskich przyjmujących. Jest przekonanie rodem z lat 90' że ktoś o obco brzmiącym nazwisku jest lepszy od "Nowaka".
Ostatnim polskim w szóstce był chyba Śliwka, który się nie nadawał...