Wpis z mikrobloga

@Hrjk: nie do końca. nawet te dobre babska zachęcają do robienia płaku płaku i bynajmniej nie mają złych zamiarów. po prostu trzeba im powoli uświadamiać że nie wynika z tego nic dobrego, a samemu znaleźć sobie jakiegoś dobrego kumpla.
  • Odpowiedz
laski same nie wiedzą (albo udają że nie wiedzą) jak to się kończy jest niesamowite.


@czescmampytanie: Bo im szczerze wydaje się, że to jest ok ale podświadomie wiedzą, że płaczący facet oznacza słabość a słabość oznacza zagrożenie dla niej i ewentualnego potomstwa. Mimo coraz szybszego rozwoju technologicznego ludzie nadal mają te same zachowania jakie mieli 500-1000 lat temu.
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: hehe co chłop łyknął zarzutkę i oblał shittest xDD laska chciała mieć twardziela a zaproszenie do "oTwArcIA SiĘ" było właśnie po to żeby nic z siebie nie wylał żeby ona miała (1) podtrzymanie wrażenia że gość jest twardym ogarniaczem a nie mjentkim płaczkiem i (2) spełniony virtue signaling że przecież pozwoliła się chłopu OtWorZyĆ
  • Odpowiedz
same nie wiedzą (albo udają że nie wiedzą)


@czescmampytanie: Nie wiem czy nie wiedzą, ale na pewno jest to test: Jak facet zacznie płakać = jest słaby i traci atrakcyjność.
No chyba, że jest chadem to w ramach pocieszenia zaprosi 2 koleżanki i zrobią mu z paly śmigło.
  • Odpowiedz
  • 0
@TypicznyMaciek sorry, ale jakby laska zaczęła by ci płakać i używać cię jako psychoterapeuty, też powinieneś stracić zainteresowanie. Otwieranie, pokazywanie emocji, rozmawianie o emocjach- tak, ale nie na pierwszym spotkaniu jak ledwo się znacie xD
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: wy serio macie potrzebę płakania przy innych osobach? Jeszcze w samotności bym zrozumiał, ale dorosły facet płaczący przy swojej kobiecie? Albo kumplu? Jak potem patrzeć w lustro?
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek potwierdzam, jak chciałem się pozbyć pewnej laski z mojego otoczenia (nawet ładna ale tępa jak but + totalnie nijaka osobowość (jej jedyne hobby to podróże xd)) to "otworzyłem" się przed nią emocjonalnie, raz dwa straciła mną zainteresowanie xD

Dlatego analogicznie, jeśli interesujecie się jakaś laską to NIGDY przenigdy nie uzewnętrzniajcie się przed nią.
  • Odpowiedz
@NdFeB: Mężczyźni też mają emocje, nie wiem, czy wiesz. Czasami życie przytłacza cię jak #!$%@? i posiadanie osoby, przy której możesz wyrzucić z siebie wszystko to super opcja. Tu chodzi o to, że kobiety same siebie oszukują, że chcą, aby ich faceci uzewnętrzniali się emocjonalnie, czego wynikiem jest stracenie zainteresowania.

Już widzę jaki byłbyś twardy, jakby ci, np. dziecko zmarło, albo przydarzyłby ci się tego rodzaju życiowy hardkor. W takich chwilach
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek: ja płaczę tylko na Gladiatorze i Deadpoolu. Dzieci nie mam więc się nie dowiem. A przed jakbym płakał przy ludziach to nie miałbym szacunku do samego siebie, powód nie jest istotny. Po to mamy jaja żeby nie być płaczliwą #!$%@?ą
  • Odpowiedz