Wpis z mikrobloga

@LordRegis: Velobank ma imho najlepszą ofertę. Sam co prawda zdecydowałem się na Alior ale to dlatego bo w długim okresie wyjdzie jeszcze taniej niz Velo, za to trzeba wywalić 14k za trzaśnięcie drzwiami.
  • Odpowiedz
Wiem że za tydzień ma jeszcze Santander dołączyć


@LordRegis: To nie jest pewne, bank już raz przełożył termin.

czy warto złożyć np. do Velobanku


@LordRegis: Oferta jest całkiem atrakcyjna, więc można rozważyć złożenia tam wniosku.
  • Odpowiedz
@DeoLawson: Tak, a o co chodzi ? Zaoszczędzę na tym 40k a musialbym sie troche napocić żeby te 14k mi zrobiło w 5 lat 40k i przede wszystkim sie z tym obtykać :)
  • Odpowiedz
@francoisinho: Przez długi czas pisałem, że Velo ma najlepszą ofertę. W zasadzie pod sam koniec zdecydowałem, że alior kiedy policzyłem różnice na oprocentowaniu - w Aliorze mam 6,44% podczas gdy w Velo 7,14%. Dostałem pozytywną decyzję we wszystkich bankach, do jakich składałem - PKO, Pekao, Mbank, Alior i Velo.

@DeoLawson Przesadziłem z tym 40k, wyszło ~30k. Licze VS Velo, w Aliorze mam 6,44% a reszta ma 7,14%
  • Odpowiedz
@DeoLawson: Nie 5% tylko niecałe 3% jeśli już. Natomiast nie zapłaciłem prowizji tylko za ubezpieczenie na życie na 5 lat. W dwóch innych bankach mógłbym zrezygnować z ubezpieczenia na życie. No ale wtedy nie miałbym ubezpieczenia na życie..... Nawet gdybym w Velo zrezygnował z ubezpieczenia na życie to i tak wyszłoby drożej. No i kompletnie nie rozumiem czego się uczepiłeś ? Skoro płacąc nawet te 14k za ubezpieczenie na start, za
  • Odpowiedz