Wpis z mikrobloga

@Krs90: Ale ja napisałem, że sram na temat aborcji - prącie mnie to interesuje, dla mnie ważniejsza jest gospodarka niż skrobanki, elpegie, ekoterror, zamordyzm w postaci cenzury czy zmuszanie ludzi do szczepień preparatem, który jak pokazują badania szkodzi wielu ludziom.
@kieubonson: nie myli się ten co nic nie robi. A jak tam, Upiór z Żoliborza, Gówniany Midas, Pinokio, Dzban, Zero, Siuśki i inni już zostali rozliczeni jak zapowiadała "Koalicja"? ( )
@Krs90:

No jeszcze nie, bo nawet nie rządzą?

Uuu, no to jak to tak?

To nie są rzeczy które można zrobić w jeden wieczór

A, wierzysz, że w 4 lata da się przeprowadzić proces kurdupla, zera i reszty bandy? Przecież JEŚLI w ogóle dojdzie do postawienia tych ludzi przed TS albo innym sądem to proces będzie się ciągnął latami. To nie takie proste wsadzić polityka pierdla za podjęte decyzje i ich
Pobierz andrej158 - @Krs90: 
 No jeszcze nie, bo nawet nie rządzą? 
Uuu, no to jak to tak?
 T...
źródło: VDek9kpTURBXy9iNjRkZTY3NWM5MTIzNjg3YmIxZTFhNDc3NDIxZTY2OS5qcGeSlQMAJs0HLc0ECZMFzQSwzQJY3gABoTAB
A jak tam, Upiór z Żoliborza, Gówniany Midas, Pinokio, Dzban, Zero, Siuśki i inni już zostali rozliczeni jak zapowiadała "Koalicja"? ( )

A, wierzysz, że w 4 lata da się przeprowadzić proces kurdupla, zera i reszty bandy? Przecież JEŚLI w ogóle dojdzie do postawienia tych ludzi przed TS albo innym sądem to proces będzie się ciągnął latami. To nie takie proste wsadzić polityka pierdla za podjęte decyzje
Chłopie, to się zdecyduj chociaż z czego się naśmiewasz.


@Krs90: naśmiewam się z tego pieprzenia, że niby kogokolwiek z pisu wsadzą do pierdla. Doprawdy, widać, że jesteś wyborcą tych przygłupów.
@Krs90: Ja nigdzie nie napisałem, że Konfederacja jest jakaś wybitna. Mają jednak pomysły i poglądy gospodarczo-ekonomiczne,, które do mnie przemawiają i to te kwestie są dla mnie ważne, a nie o "następach", "skrobance", "pierdyliardzie płci" czy "eko-terrorze".
@andrej158: ich pomysły gospodarcze było widać gdy nie umieli napisać banalnie prostego projektu o zwiększeniu kwoty wolnej od podatku. Później ten projekt poprawili, i tez był z kardynalnymi błędami :) super pomysły, super fachowcy.