Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie zakupu zegarka #garmin
Najczesciej będzie używany do #bieganie cardio, spacerów i treningów siłowych. Wcześniej miałem vivoactive 4 ale umarło mu się po okresie gwarancyjnym.

Sa fajne promocje na eazymut i chciałbym kupić jeden z tych modeli:
Fenix 6x pro solar 1899
GARMIN INSTINCT 2X SOLAR 1599
Fenix 7 za 1949

Każdy zegarek posiada 3 letnią gwarancję. Który byście wzięli? Czy może Jeszcze inny model?
  • 16
@Yaques: z tych 3, to fenix 7. 6 już dostaje raczej tylko poprawki błędów bez nowych funkcji. Najlepiej by 7 była szafirowa lub pro to dostaniesz multiband gps.
6 już dostaje raczej tylko poprawki błędów bez nowych funkcji


@neufrin: Ostatnio przybyło nowych funkcji więc bez przesady. Ale tu @Wilson2231 może mieć rację i FR955 warto dodać do listy wart rozważenia (też ma multisport choć nazwa sugeruje, że do biegania).
@mirekwirek: ale pomniejsze, a nie takie jak w 7: wykrywanie drzemek, gotowość do treningu, siła biegowa bezpośrednio z zegarka, dzienne raporty. Jakby nie patrzeć 7 jest aktualnie rozwijana, a 6 już ma parę lat i to raczej utrzymaniówka. Sam mam 6 pro i troche żal tych nowych ficzerów.
@echelon_: tak chodziło mi o moc
@mirekwirek A jakich dużych ficzerów nie ma zwykła 7, a ma 6 pro? Bo tak na szybko co wyszukuję to wszystko jest. Rozważania 6 vs 7 były dobre na premierę 7 gdy 6 była w połowie jej ceny, ale jak cena jest zbliżona to brałbym nowszy który będzie miał dłuższe wsparcie.
  • 0
@abc3: Tutaj też wchodzi kwestia gwarancji na eazymut, która wynosi 3 lata. Mój zegarek padł po 2 latach i 2 miesiącach i reklamacja została odrzucona.

Dzięki za podpowiedzi, popatrzę jeszcze na forrunnera
Tutaj też wchodzi kwestia gwarancji na eazymut, która wynosi 3 lata. Mój zegarek padł po 2 latach i 2 miesiącach i reklamacja została odrzucona.


@Yaques: Eazymut odrzucił? Co się stało z zegarkiem i jaki podali powód odrzucenia?
@Yaques: Garmin słynie z doskonałej obsługi pogwarancyjnej. Odezwij się bezpośrednio do producenta i opisz swoją sytuację, jeśli faktycznie zegarek padł zaraz po gwarancji to bardzo możliwe że dostaniesz jakiś fajny rabat na zakup nowego urządzenia :P
  • 0
Został zakupiony w outlet i na niego były 2 lata gwarancji. Więc teraz potrzebuje czegoś z 3 letnią gwarancją i wolę zapłacić 100-200 złotych więcej. Wcześniej chciał człowiek trochę zaoszczędzić i teraz żałuje.
wolę zapłacić 100-200 złotych więcej


@Yaques: Ja dałem około 1500zł mniej w sklepie z niemiec z kodem promocyjnym, niż w eazymut, tyle że inny model niż Ty szukasz.