Wpis z mikrobloga

Praca zdalna to nadpraca

Pracując w domu jestem 10x mniej zmęczony niż jeżdżąc do biura 1h w jedną stronę, ubierając się rano i obcując z ludźmi na open space. Siedzę sobie w swoim piwnicznym biurze słuchając muzyki klasycznej w kapciach i krótkich spodniach. Mam do dyspozycji własną toaletę, kuchnię i święty spokój. Za oknem mróz, śnieg a ja siedzę w zamszowym fotelu, pracuję sobie na 3 monitorach.

Mam przed oczami lata ubiegłe gdy w taki mróz jeździłem w nocy na Uberze, użerając się z pijanymi klientami. To był kołchoz - level over 9000. Dobrze, że włożyłem pracę w swój rozwój, co pozwoliło mi na komfortowe życie.

Nie poddawajcie się kołchoźnicy! Walczcie o lepsze jutro!

#przegryw #pracbaza #januszex #kolchoz #praca #robpill #januszalfa #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #patologiazewsi #produkcja
BlackpillRAW - Praca zdalna to nadpraca

Pracując w domu jestem 10x mniej zmęczony ni...

źródło: doomer work

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@drylu09 oszczednosci sie szybko skoncza (zwlaszcza przy obecnej inflacji) a pracujac odkladasz kase i az tak nie gnusniejesz. Rozumiem, ze fajnie jest sie miesiac #!$%@?ć ale powyzej tego to juz sie czlowiekowi nudzi (mowimy o wyzszej klasie sredniej w Polsce wiec nie wyskakuj mi z milionerami)
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: chodziło mi o życie nie z oszczędności tylko kupy kasy na giełdzie i dywidend. Jak ktoś ma kilka k albo kilkanaście oszczędności to wiadomo że szybko się skończą.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: jak masz trochę farta, trochę wiedzy finansowej i znajomości sprawozdawczości finansowej, dobre wyczucie rynku i odpowiednie dobranie spółki to te kilkaset k to już jest już bardzo dużo. Pracować nie przestaniesz chyba, że trafisz na taki ASBIS 5 lat temu ale zysk można niezły już wykręcić w przeciągu np 10 lat.
  • Odpowiedz