Wpis z mikrobloga

#polska ##!$%@? #zarabianie #pieniadze #zycie #przegryw #doroslosc
Mam po prostu potrzebe i ochote wyrzucic z siebie pare rzeczy XD a zeby sie tak nie mieszalo to w spoilerach sa podzielone

Na wstepie, zanim ktos zacznie pisac to zarabiaj wiecej, mozesz inna prace to tamto sramto. #!$%@?, nie kazdy jest jednym na milion 20-latków, którzy osiagneli juz zajebisty sukces i maja od #!$%@? szmalu wchodzac w doroslosc, ani tez nie wszedzie cie przyjma XD ja osoboscie szukalem 2 miesiace roboty, zanim zaczalem prace jako monter konstrukcji szklanych, a dokladniej pomocnik montera.





  • 58
@xiv7: Ja mam na tyle dobrze ze sciezke przy ulicy wkoncu zrobili rowerowa i w 20 min jestem do miejscowosci 4km dalej, w 40-50 pieszo. Dalej nie mam po co nawet jezdzic bo tam wszystko jest, ale auto to jednak auto choc tak jak mowilem nie stac mnie na utrzymanie go i boje sie ze #!$%@? kogos XD
@OscarGoldman: No te dotacje akurat imo spoko sa choc sie nie znam na nich, bo nie interesowalem sie tym. Ale no kojarze ze dostajesz majac firme dotacje i musisz ja tam zwrocic kiedys. Moj ojczym wlasnie otwiera od nowego roku firme i bierze dotacje, a funduszy przed tak po #!$%@? jak na firme.
@kestar To, że skończysz studia, nie odznacza tego, że jesteś #!$%@?ą jeśli tego nie umiesz wykorzystać. Nie wiem, dla mnie gadasz trochę głupoty, szukasz wymówek, nic ci nie pasuje. W takim razie otwórz swoją działalność jakąkolwiek i próbuj w tym.
@KoninaBeZiomeczka: Prawie zgadłeś, bo mieszkałem w DE ale jako gowniarz i ukladalem kamyki na dworze, nie wazne zreszta XD. Wiadomo fach/doswiadczenie itp jest potrzebne, a teraz jeden fach wyrabiam na konstrukcjach szklanych, które po ładnych cenach chodzą zamówienia. Ale ogólnie to smutne bardzo, że doświadczenie itp. aż tak wpływa, wiadomo też bym wolal doswiadczonego pracownika, ale jesli prowadzisz firme w branzy ktora nie wymaga az tyle i da sie nauczyc szybko
@Sh3rI0ck: Ale co mi nie pasuje xD? No według mnie mam tam jakas racje, ja rozumiem o co ci chodzi ale jednak nie ukryjesz tego ze ludzi wyksztalceni itp. nie zawsze moga znalezc prace na swoja droge. No jestes #!$%@? bo posiadasz wyksztalcenie itp do wykonywania zawodu, ale przyjac cie nie chca to znaczy ze #!$%@? XD a co masz innego robic, utrzymac sie musisz wiec lecisz na mozliwa prace pierwsza.
@KoninaBeZiomeczka: No wiec mowie i najsmieszniejsze jest to a zarazem smutne, ze wlasnie najgorsze roboty cie nie wezma, nie raz nawet produkcja wyjebke robi na zgloszenia. I nie nie sa do ogloszenia stare najczesciej tylko nowe tego samego dnia dodane XD
@kestar No ale nadal cię to boli skoro dajesz takie wpisy. Według mnie ta dyskusja jest bez sensu, albo się z tym pogodzisz, i nie będziesz na to zwracał na to uwagi tak dużej, i postraaz się ogranicyć chociażby Fante, na którą wydajesz w #!$%@? siana, a to głupota kompletna. Albo będziesz popadał w marazm w tobie oszczędzania, wybierz sam
@quizonmyface: O to chodzi, żeby właśnie zarabiać tak żeby mieć na te pasje i bliskich i to na minimalnej, bo to podstawy, a podstawy to minimum. Wiadomo ze #!$%@? trzeba, ale co innego jak #!$%@? i masz na inne rzeczy niz wymagane do zycia swojego jak i w spoleczenstwie, a co innego jak #!$%@? dosłownie zeby zyc i nie umrzec z glodu i ledwo to idzie xD
@Sh3rI0ck: Powiedz mi czy ty czytasz dokładnie, czy godzina robi swoje i dlatego wszystko bierzesz az tak doslownie? Nie napisałem, że kupiłem tyle fant tylko chodzilo mi o to ze tyle moglbym kupic, skoro jedna powyzej 10zl, spodziewalem sie ze kazdy to skuma. Ale coz, no tak boli mnie to ze tak to wyglada gdzie rzeczywiscie za granica na minimalnej to nromalnie zyja jak my na sredniej, a jesli dyskusja jest
@kestar Żyjesz w swojej bańce, i przekazujesz swoje informacje istotne w sposób bezsensowny.

Nie rób z siebie ofiary, bo to twoje ostatnie wyjście z tego co widzę po twoich narzekających wpisach.
@Sh3rI0ck: od ponad godziny, cały czas ktoś coś pisze? Odebrałeś to jako gówno burze, czy co? Napisalem po prostu burze, że aktywność xD

Żyjesz w swojej bańce, i przekazujesz swoje informacje istotne w sposób bezsensowny.


Ahahahaha, tak samo ty w bezsensowny odbierasz i nie analizujesz tego co pisze. Tak samo jak napisałem pare razy iż mam prace, a ty zebym poszukal i znalazl właśnie prace.

Nie rób z siebie ofiary, bo