Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miraski, jaki można przejść glowup po rozstaniu z #rozowepaski ? Chciałbym coś zmienić w swoim wyglądzie na lepsze, ale nie mam pomysłu co dokładnie, chciałbym tatuaż ale nie wiem jaki (nie chce później żałować), na ten moment wiem tylko, że chcę przytyć z 5kg, bo po tej całej sytuacji sporo schudłem, teraz ważę 69kg/184cm wzrostu, także trochę wieszak. Chodzę do bardzo polecanego barbera, także ładnie mi włosy ogarnia, aczkolwiek to jest mój kompleks, bo od zawsze mi się moje włosy nie podobały, staram się ograniczać niezdrowe jedzenie, żeby mieć ładną cerę. Mam 21 lat gdyby to coś znaczyło, jesteście w stanie mi coś doradzić? Ubieram się na ten moment najczęściej w zwykłe jeansy i jakieś basicowe bluzy/koszulki, jak już to jakieś z bardzo małym logiem. #niebieskiepaski #zwiazki #ubierajsiezwykopem #modameska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Chodzę do bardzo polecanego barbera, także ładnie mi włosy ogarnia, aczkolwiek to jest mój kompleks, bo od zawsze mi się moje włosy nie podobały, staram się ograniczać niezdrowe jedzenie, żeby mieć ładną cerę


@mirko_anonim: ty na pewno dziewczyny szukasz? Weź może spróbuj z chłopakami xd