Wpis z mikrobloga

@Ogau: mam identyczne rozwiazanie i nie sprawia to zadnego problemu, przeciez tam jest 60cm od lodowki do blatu, to jakie spacery? xD
Widac ze jestes jedna z tych malych osob ktorym deprymacja wszystkiego wokol sprawia przyjemnosc, tym wieksza im bardziej kogos mozna pognebic. Gardze takimi ludzmi, wiem wiem, nie interesuje Cie moje zdanie na twoj temat, ale co mi tam sobie je wypisac.
@typowywykopek najwieksze zagrozenie to ze gorace powietrze z piekarnika bedzie dlugo lecialo na uszczelke drzwi lodowki, ale przy normalnym uzytkowaniu nic sie nie stanie, teraz piekarniki sa bardzo dobrze izolowane i nie sa gorace od boku
Widac ze jestes jedna z tych malych osob ktorym deprymacja wszystkiego wokol sprawia przyjemnosc


@ZielonaOdnowa: ale się zesrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tam jest 60cm od lodowki do blatu


@ZielonaOdnowa: 145cm od prawej krawędzi lodówki do krawędzi stołu. Masz wymiary na rysunku. Jakby było 60 to byś zamykał kuchnię lodówką.

Może po prostu wstawiłbym lodówkę po prawo, bo nie wygląda, jakby tam było jakieś okno no
@Ogau:

A co to niby jest? xD

pokaż całe mieszkanie, bo kuchnia już śmieszna i jestem ciekawy co będzie dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Oczywiscie ze mi lepiej, chociaz "ulaniem" bym tego nie nazwal, czasem mam zwyczajnie potrzebe napisac co o kims sadze, a ze o tobie nic dobrego to juz nie moja wina a twoich komentarzy.

Do blatu jest 60cm, u mnie raczej przygotowuje sie posilki
spokojnie chlopaki, glebokie wdechy, wracajac do tematu aneksu kuchennego, sam projekt to byla alternatywa do oryginalu, po tym jak zapytalem o miejsce na piekarnik i mikrofale, zamieszczam oryginal (ktory chyba wybiore)

co do lodowki i piekarnika obok podobno pyrolizy nie mozna miec, wtedy piekarnik nagrzewa sie na 500 stopnii na 3 godziny i to rzeczywiscie jest juz realny problem dla lodowki
typowywykopek - spokojnie chlopaki, glebokie wdechy, wracajac do tematu aneksu kuchen...

źródło: aneks_oryginal

Pobierz
@inzynier_robert: aktualnie stół może robić za fajny blat roboczy, jedynie krzesła od strony kuchni dostawiałbym w razie potrzeby, albo dał tam jakieś taborety, chowane pod stół.