Wpis z mikrobloga

Ludzie dziwią się, że ja pokazuje twarz w internecie i strimuję, nagrywam filmy. A ja się dziwię, że oni wolą chodzić do kołchozu, być 8 godzin w obcym miejscu, wśród obcych ludzi i z nimi gadać, niż próbować coś zrobić w necie, żeby do tej pracy nie musieć iść.

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #fobiaspoleczna #oswiadczenie
  • 40
  • Odpowiedz
@qew12: a ile hajsu zarobiles ze streamowania? Niektórzy muszą isc do kolchozu, zeby miec co jesc. Nie maja matki i ojca co sponsoruja im wieczny neet
  • Odpowiedz
A ja się dziwię, że oni wolą chodzić do kołchozu, być 8 godzin w obcym miejscu, wśród obcych ludzi i z nimi gadać


@qew12: Nie każdy ma taką możliwość, streaming jest stosunkowo nowy poza tym trzeba mieć predyspozycje. I nie każdy jest aspołeczną #!$%@?ą, miewałem takie roboty gdzie przychodziłem głównie pośmiać się z kumplami bo hajs był #!$%@?. W zasadzie to w każdej robocie miałem bardzo dobry kontakt z ludżmi
  • Odpowiedz
Wolę pracować 8h niz siedzieć na dupie cały dzień i gapić się w sufit. Chociaż nie, wtedy to siedziałbym pod mostem bo nie miałbym gdzie mieszkac.
  • Odpowiedz
@qew12: to ile zarabiasz? nie chodzi mi o konkretne kwoty, ale starcza na życie? Ja to się boję lepszego mieszkania wynająć bo pożerałoby połowę mojej pensji i nie mógłbym nic odłożyć.
  • Odpowiedz
@qew12:

Ludzie dziwią się, że ja pokazuje twarz w internecie i strimuję, nagrywam filmy.


Ty chyba nie rozumiesz dlaczego sie dziwią. Chodzi o to że mało kto ma taką odwagę aby pokazać swoją twarz na mirko a co dopiero strimować i wystawiać się na pośmiewisko, krytykę i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 14
@qew12 tu nie ma co próbować, wszyscy ci ludzie, którzy teraz ci słodzą, klepią po plecach i mówią, że jest fajnie natychmiast zaczną po tobie cisnąć i się od ciebie odwrócą, jak tylko zacznie ci się powodzić a ty zostaniesz z niczym. Oni cię oglądają teraz dlatego, że jesteś dla nich jak zwierzątko, takie fajne, zabawne. Urocze i niezaradne. Kiedy wyłamiesz się ze schematu to stracisz swój jedyny atut.
To środowisko to
  • Odpowiedz
Ludzie dziwią się, że ja pokazuje twarz w internecie i strimuję, nagrywam filmy.


@qew12: dla większości fobików społecznych pokazywanie swojego wizerunku w internecie to najgorsza, najtrudniejsza rzecz. Ludzie dziwią się dlatego, że pokazujesz swój wizerunek i w sumie nie wyglądasz na przestraszonego na streamie, a z drugiej strony boisz się wyjść z domu. Pokazując swój wizerunek w internecie wystawiamy się na hejt, wyśmianie i wiele innych negatywnych rzeczy od obcych ludzi.
  • Odpowiedz
@qew12: darcie łacha z pracujących to niezbyt dobry pomysł... A co do powszechnego zdziwienia, że upublicznianie wizerunku stresuje Cię dużo mniej niż różne codzienne czynności to po prostu zdecydowana większość ludzi ma odwrotnie i tyle.
  • Odpowiedz