Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem filmik z moich zmagań z 6 kanapkami drwala z maka ( ͡ ͜ʖ ͡) To chyba najwięcej do tej pory ile zeżarłem na raz, sam się zaskoczyłem xD Widać są jakieś postępy.

Może pojadę do Alibaby króla kebaba do Radzymina na metr kebaba, to by było coś ( ͡º ͜ʖ͡º) A na razie ze dwa dni postu przynajmniej.

#jedzenie #jedzzwykopem #drwal #fastfood #mcdonalds #tworczoscwlasna
krucjan - Wrzuciłem filmik z moich zmagań z 6 kanapkami drwala z maka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) To...
  • 20
via Android
  • 0
@cytmirka miałem wrzucić wideo, niestety miałem cały dzień wczoraj zajęty i się nie wyrobiłem, o 2 w nocy skończyłem cięcie tego wideo, dlatego wrzucam teraz dopiero.
A drwala można zjeść jak najbardziej czemu nie.
via Android
  • 0
@jzs44 moje marzenie, nawet nie zjeść go, ale spróbować. Strasznie nahypowany jestem na niego, szkoda że mam tak daleko. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś tam wpaść, zanim właściciel się zawinie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@krucjan: ok dzięki za odpowiedź, pierwszy raz spotykam kogoś kto robi bezdennie głupie materiały, po prostu chciałem się dowiedzieć u źródła i teraz już wiem, nie postuje moich rzeczy bo uważam je za mało ciekawe, zegarki mechaniczne, obróbka metalu i ewentualnie głośniki soundsystemowe to nic w porównaniu z chamem bez kultury który je 6 bułek fastfoodowych, rozumiem prawa internetu.
@krucjan: No ładnie, przecież ten krążek serowy to po 0.005ns ma konsystencję pianki montażowej, a cała buła, mimo że z makowych na górze stawki, to dalej smakuje wiórowo, bo skąpią na sosiwach.
via Android
  • 1
@tellet ale tak jak przy ostatnim mówiłem, właśnie dzięki temu je się to dość łatwo, bo jest miękkie i robi się z tego papka. Łatwo się gryzie i nie boli morda od tego. Łyk wody i jak pomielisz w gębie to się robi z tego szejk i bardziej przypomina to picie tych burgerów niż jedzenie xd
@krucjan: kurde dobrze, że pomimo prawie 30 na karku to nigdy nie wpadłem w mcdonaldowy debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zrób lepiej streama 24h jak jesz np. Co godzine lub 30 min, jednego drwala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@SzycheU zawsze miałem rzadkie włosy, już w gimnazjum się ze mnie śmiali, że mi łeb prześwituje, choć nie ma co ukrywać, z każdym rokiem lepiej nie jest xd