Wpis z mikrobloga

co bardziej wolicie, prywatne #podroze czy all inclusive?
nigdy w życiu nie jechałem na taką zorganizowaną wycieczkę (zawsze mi się kojarzyło to jednoznacznie negatywnie, juz nawet pomijajac wieksze koszta), z kolei mój znajomy jeździ głównie na takie - i bardzo sobie chwali.
i tak po prostu zastanawiam się, czy to może nie ja jestem jakiś ograniczony i nie dostrzegam jakichś ukrytych zalet?

#podrozujzwykopem #logikaniebieskichpaskow #pytanie #wakacje
  • 8
@kiedys_bede_bogaty: zalezy co masz na mysli mowiac zorganizowana wycieczke, bo jak jedzies na narty i nie masz 8 osob to nigdy nie bedzie taniej, lepiej

Zagle podobnie.

Poza tym sa inne niz all incl wycieczki zorganizowane. Np zwiedzenie malty samochodem. Dostajesz voucher na auto i vouchery na hotele. Jezdzisz sobie w swoim tempie, raz dziennie masz zwiedzanie czgos z grupa. Dla mnie bomba, oczywiscie 40% taniej niz gdybys samemu to motal
@kiedys_bede_bogaty: no czaje, ale skoro tego typu spedzanie czasu Ci sie nie podoba z zalozenia to po co sobie tym glowe zawracasz?

Imho to jest fajne, kiedy miales za soba kilka miesiecy pracy z nagdodzinami. Po 360h miesiecznie przez kilka miesiecy niz lepszego niz tydzien na lezaku, potem drugi gdzies aktywnie. serio.
co bardziej wolicie, prywatne #podroze czy all inclusive?


@kiedys_bede_bogaty: pomiędzy jednym a drugim jest jeszcze 90% możliwości.

Np zwiedzenie malty samochodem. Dostajesz voucher na auto i vouchery na hotele. Jezdzisz sobie w swoim tempie, raz dziennie masz zwiedzanie czgos z grupa. Dla mnie bomba, oczywiscie 40% taniej niz gdybys samemu to motal


@programista15cm: Zgadzam się co do pierwszej części ale w kwestii kosztów już niekoniecznie. Jestem na świeżo. Wczoraj zaplanowałem