Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

czemu w czasie wyborów Kaczyńskiego najczęściej ciśnie się za wzrost, Tuska za rude kudły, a Bosaka za babyface


@77023: Bo sa slawni a ludzie z niskim IQ, ktorych mnogo w necie jada po najmniejszej linii oporu. Jakos mimo tego osiagneli oni ogromne sukcesy w polityce i sraja na opinie randomow z neta i zyja za ich pieniadze.

Na tym polega pewnosc siebie, ze masz #!$%@? w zdanie innych i robisz swoje,
a ludzie z niskim IQ, ktorych mnogo w necie jada po najmniejszej linii oporu


@jegertilbake: Dlaczego aby wypowiedzieć się niepochlebnie o grupie ludzi która sieje ferment w internecie doczepiłeś im ''niskie iq'' jakby to było coś negatywnego? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet wyjaśniając krytykowanie ludzi za cechy na które nie mają wpływu sam robisz to samo xD
@Glock17: ale tbh to trochę mnie dziwi że pomimo bycia potężnym naukowcem nie zdecydował się na jakieś zabiegi ortodontyczne. Podejrzewam że luźno mógłby wydać 15k a to jest wystarczająco by założyć aparat. Zreszta jeśli ma proste zęby to wystarczyłby jakiś stripping/bonding, wybielanie, mógłby nawet filtr w kamerze włączyć. Podobnie z cera - jest to długi i trudny proces ale mógłby raz na rok chodzić na laser i po 10 latach na
@Ardeo: to prawda, imo mógłby tak mówić gdyby był zwykłym doktorkiem na uczelni co siedzi w piwnicy i nie wychodzi, a nie gwiazdorzy na yt. Zresztą on jest taki mądry a nie zna sentencji „jak cię widzą tak cię piszą”? A zreszta przestałem go lubić po tym jak reklamował astre zenece i szczepionki także myśle ze przyda mu się kubeł zimnej wody xd niech idzie założyć aparat, 15k to niedużo, na
@Ardeo: w ogóle to jest niesamowita kmina, bo zdałem sobie sprawę że całkiem dużo osób z mojego otoczenia coś w tym stylu #!$%@? a potem się dziwią że np ładniejsze dziewczyny czy chłopaki są bardziej poważnie odbierani/ulgowo traktowani w pracy etc XD (zwłaszcza z klientem). A często to są zmiany naprawdę nieduże, wystarczyłoby schudnąć lub inaczej się ubrać/zmienić okulary/fryzurę
bo zdałem sobie sprawę że całkiem dużo osób z mojego otoczenia coś w tym stylu #!$%@? a potem się dziwią


@AmericanDiary: to jest chyba to słynne zażycie czerwonej pigułki xD odkrycie prawdy heh