Wpis z mikrobloga

Co powiedzieć pracodawcy gdy bede chodził na psychoterapie? Macie jakieś pomysły? Może że coś innego mi dolega.

Zapisałem się i mam co dwa tygodnie przez trzy miesiące spotkania i bede musiał wziąść w ten dzień wolne ,a niechce jemu mówić że chodze do psychologa.

#pracbaza #psychoterapia #psychologia #przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

psychoterapie

przez trzy miesiące

optymista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie jakieś pomysły?

1. pies <mamy?> ma chemioterapię i
  • Odpowiedz
  • 0
@kristofer jprdl ja się nikomu nie wstydzę powiedzieć, ze np jestem zajęty bo mam terapię xD co więcej, w starej pracy kierownik sam mi pomógł w zorganizowaniu pierwszego spotkania z psychologiem :-)
  • Odpowiedz
o świadczy o niskiej pewności siebie i to nie chyba ja powinienem to przerabiać :-)


@Koobik: op niech sobie przerobi w swoim czasie kiedy będzie gotowy, nie naszą rolą jest żeby go oceniać i obrażać że sobie wymyśla jakieś inne powody
  • Odpowiedz
@Koobik: no jakoś się pobudzasz, niepotrzebnie moim zdaniem - pracujesz nad sobą to pracuj w swoim tempie, gość chce pracować nad sobą w swoim - twojej terapii nie komentuje przecież
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8 ale ja się ze swoją nie uzewnetrzniam na wykopie, a on tu publikując wpis liczy na odzew. Ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia i pokazuję, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
  • Odpowiedz
@Koobik: no ale wyskoczyłeś do niego z poczuciem wyższości, jakimś pouczaniem, ch. wie czym

oczywiście że nie wyrządziłeś nikomu żadnych szkód, natomiast nie wygląda mi to na wypowiedź kogoś kto już zdążył skorzystać z terapii
  • Odpowiedz