Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#hsbc #korpo #korposwiat #krakow #warszawa #pracbaza #pytanie
Niedługo mogę dostać przy rekrutacji do HSBC coś takiego jak Values Assessment, co rozumiem jak jakiś taki wstępny test o wartościach firmy itp. Miał to ktoś z was może i jak to zdać? Oglądałem filmik na YT i nie za bardzo rozumiem założenie tego testu, więc musisz po prostu wystrzelać dobre odpowiedzi nawet jakbyś był pracownikiem 10/10? Macie jakieś pomoce do tego? Nie cierpię takich korpo rzeczy.
@excelfinance - przepraszam za wołanie, ale widziałem że ogarniałeś ten test, możesz coś o nim powiedzieć?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie spieszyłem się jakoś szczególnie, było raczej dużo czasu. Zdałem, a ogólnie proces rekrutacji to jak wszędzie. Rozmowa z hr, ten test + potem rozmowa z menago. Ogólnie to ich HRy i proces rekrutacji to kupa gówna bo ciągle dostaję jakieś maile, ze jestem odrzucony na jakieś stanowisko, a nawet się tam nie rekrutuje xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @bartez_94: Wielkie dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze, ostatecznie zdecydowałeś się na pracę tam? Rozmowa z menago i tyle, czy po tym jeszcze coś się tam dzieje? Mam mieć niby 15 minutową rozmowę po tym teście, ale o czym to już nie wiem. W jakim języku miałeś? Ogólnie zapraszają mnie ale nic nie wiem xD

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytania o wymyślone zaimki i inne choroby psychiczne lewej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z najlepszych pytań z szkoleń z równości ostatnio miałem
"Kiedy zdałeś sobie sprawę że jesteś biały?" XD
  • Odpowiedz