Wpis z mikrobloga

@NonOmnisMoriar a z jakimi napisami były ciężarówki? Bo ja serio nie kojarzę nic bezpośrednio atakującego homoseksualizm, niemającego jednocześnie związku z 99+ płciami i ucinaniem #!$%@?ów. W sumie takich z ucinaniem #!$%@?ów i baśniowymi stworami też nie kojarzę. Kojarzę antyaborcyjne.

"Transfobia" (tak jakby ktoś się tu kogoś bał) jest ostatnio popularna, bo wyszło szydło z dupy, że to głupota, okaleczanie ludzi i niszczenie im życia w zamian za dolary, których miliardy zarabiają koncerny
Nawet policja robi specjalne łapanki osób homoseksualnych w postaci tzw. "tęczowej nocy".


@NonOmnisMoriar: Tu bezczelnie kłamiesz. Nawet media o lewicowych poglądach piszą o aktywistach, a nie osobach nieheteronormatywnych.
Przypominam, że dosłownie w telewizji publicznej pozwalaliśmy bez jakichkolwiek ograniczeń mówić o LGBT Cejrowskiemu czy Korwinowi xd.

@NonOmnisMoriar: Pozwalać ludziom mówić co myślą, rzeczywiście straszne.
Tu bezczelnie kłamiesz. Nawet media o lewicowych poglądach piszą o aktywistach, a nie osobach nieheteronormatywnych.


@Pawery1: Niby dlaczego kłamię? Fakt, chodzi o aktywistów, ale należy zaznaczyć, że całkiem spora ich część tworzą osoby LGBT.

Zresztą to jacy ludzie to byli jest nieważne, bo dosłownie byli wyłapywani za wspieranie LGBT, więc z tym brakiem systemowej dyskryminacji to bym raczej nie przesadzał xd.
a z jakimi napisami były ciężarówki? Bo ja serio nie kojarzę nic bezpośrednio atakującego homoseksualizm, niemającego jednocześnie związku z 99+ płciami i ucinaniem #!$%@?ów. W sumie takich z ucinaniem #!$%@?ów i baśniowymi stworami też nie kojarzę. Kojarzę antyaborcyjne.


"Transfobia" (tak jakby ktoś się tu kogoś bał) jest ostatnio popularna, bo wyszło szydło z dupy, że to głupota, okaleczanie ludzi i niszczenie im życia w zamian za dolary, których miliardy zarabiają koncerny farmaceutyczne
aha, czyli gówno postulat. Ja chce mieć 1 mln dochodu bez warunkowego, NALEŻY MI SIĘ!


@proba1: Dlaczego gówno postulat? Pary heteroseksualne mają prawo do adopcji dzieci, dlaczego pary homoseksualne miałyby go nie mieć?
Wciąż osoby homoseksualne nie mogą wziąć ślubu czy adoptować dzieci


@NonOmnisMoriar: Oczywiście że mogą - nieważne czy jesteś gejem czy też nie możesz ożenić się. Ślub to związek kobiety i mężczyzny, fundamentalny z punktu widzenia państwa jako że potencjalnie prowadzi do spłodzenia potomstwa (nowych obywateli) i zapewnienia im opieki.

Co do adopcji dzieci - dzieci to nie piesek który każdy powinien mieć prawo posiadać. A normalnym środowiskiem dla dziecka jest posiadanie
Niby dlaczego kłamię? Fakt, chodzi o aktywistów, ale należy zaznaczyć, że całkiem spora ich część tworzą osoby LGBT.


Zresztą to jacy ludzie to byli jest nieważne, bo dosłownie byli wyłapywani za wspieranie LGBT, więc z tym brakiem systemowej dyskryminacji to bym raczej nie przesadzał xd.


@NonOmnisMoriar: czyli jak było z tą tęczową nocą?
@Elberus każdy może sobie być homofobem, rasistą czy pedofilem, nie jest to nielegalne. Za to ruchanie dzieci, #!$%@? czarnuchów czy padałów jest, czego nie rozumiecie prawaki ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)..⁠/⁠¯
Oczywiście że mogą - nieważne czy jesteś gejem czy też nie możesz ożenić się. Ślub to związek kobiety i mężczyzny, fundamentalny z punktu widzenia państwa jako że potencjalnie prowadzi do spłodzenia potomstwa (nowych obywateli) i zapewnienia im opieki.


Co do adopcji dzieci - dzieci to nie piesek który każdy powinien mieć prawo posiadać. A normalnym środowiskiem dla dziecka jest posiadanie matki i ojca, zawsze jak słyszę domaganie się od homo praw do
Nie, osoby homoseksualne nie mogą wziąć ślubu. Znowu jakieś korwinizmy tutaj się pojawiają.


@NonOmnisMoriar: Ja mówiłem ślub to związek kobiety i mężczyzny więc gej czy nie-gej może go wziąć.

W naturze zwierzęta homoseksualne zajmują się przygarnianiem osieroconych lub porzuconych dzieci, a domy dziecka i tak są wypełnione. Dodatkowo wiemy z badań, że wychowanie przez pary homoseksualne jest równie dobre jak wychowanie przez pary heteroseksualne.


Jakieś źródła?