Wpis z mikrobloga

@Elberus: To jest akurat dobry postulat, bo w Polsce chyba tylko kary będą w stanie nauczyć normalnej rozmowy o sprawach LGBT. Przypominam, że dosłownie w telewizji publicznej pozwalaliśmy bez jakichkolwiek ograniczeń mówić o LGBT Cejrowskiemu czy Korwinowi xd.
  • Odpowiedz
aha, normalnej rozmowy czyli mówieniu o zjawisku w samych superlatywach, rozumiem


@ktomizajalnazwy: Dlaczego w superlatywach? Po prostu w polskich warunkach nie ma normalnej rozmowy o osobach LGBT. Dosłownie wszędzie są jakieś przejawy nienawiści czy uprzedzeń.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar jak to nie ma normalnej rozmowy? A te wszystkie otwarte wykłady na uczelniach wyższych, parady równości, artykuły w czołowych portalach informacyjnych to niby co jest? Nawet w tej telewizji gdzie się dają wypowiadać Korwinowi i Cejrowskiemu zwykle to wygląda tak, że Korwin i Cejrowski reprezentują jedną stronę, a redaktor prowadzący staje w opozycji do rozmówcy. Poza tym jakiej "normalnej rozmowy" w temacie osób LGBT ty byś sobie życzył? O czym
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Tak z ciekawości, gdyby można było poznać płeć dziecka w 10 tygodniu ciąży, to jako lewak byłbyś za aborcją, bo gejowskie dzieci to nie ludzie i można je swobodnie zabijać (abortować) czy chciałbyś ukarania matki-homofobki?

A, czy homofobów można nazywać człowiekiem honoru? W Gazecie Wyborczej tak nazywano komucha Kiszczaka, ba, jak za rządów idola neuropków, antyrosyjscy kombatanci krytykowali w 2013 roku ochronę komunistycznych zbrodniarzy, w tym homofoba Kiszczaka, to
Roger_Casement - @NonOmnisMoriar: Tak z ciekawości, gdyby można było poznać płeć dzie...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie ma w Polsce systemowej dyskryminacji homoseksualistów, nie ma pogromów,


@ktomizajalnazwy: Systemowa dyskryminacja jak najbardziej jest. Wciąż osoby homoseksualne nie mogą wziąć ślubu czy adoptować dzieci. Nawet policja robi specjalne łapanki osób homoseksualnych w postaci tzw. "tęczowej nocy".

Jeżeli chodzi o "Nie ma w Polsce systemowej dyskryminacji homoseksualistów, nie ma pogromów, jest tylko niechęć do prania mózgów w postaci 99+ płci i innych baśniowych stworów, oraz ucinania #!$%@?ów 14-latkom."

To
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Czemu, to jest poważne pytanie, jak ktoś stwierdzi, że ma nadzieję, że wszystkie abortowane dzieci są gejami, to Ty jako lewak będziesz stał po stronie homofoba-zwolennika aborcji, czy jednak stwierdzisz, ze życie gejowskich dzieci jest ważniejsze od poglądów zamordystów twierdzących, że takie dzieci nie są ludźmi i nie zasługują na prawo do życia?

Tak swoją drogą to zabawne, że z jednej strony chcesz karać homofobów, ale jak w 2013
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Bo to głupie pytanie dla absolwentów gimnazjum lub ludzi, którzy nigdy nie wyrośli z fazy bycia edgy.

Całe to pytanie opiera się na absurdalnych założeniach wziętych z dupy.

Tak jak mówiłem proszę o jakieś poważne pytanie. Z chęcią na takie pytanie odpowiem, ale szanujmy się nawzajem. Nie jesteśmy w gimnazjum i jakieś zasady mimo wszystko powinny obowiązywać.
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar Tęczowa noc to jest dopiero chochoł. Jak się pacyfikuje zamieszki kiboli, to nikt tego nie nazywa kibolofobią.

Jeśli 99+ płci i obcinanie #!$%@?ów to chochoł, to w takim razie nie ma dyskryminacji, bo tylko o to się ludzie srają. Nikt już dzisiaj nie daje #!$%@? o zwykłych gejów i co oni sobie tam ze sobą robią.

A jeśli chodzi o małżeństwa, to ja jestem w ogóle za zniesieniem ingerencji państwa
  • Odpowiedz
Tęczowa noc to jest dopiero chochoł. Jak się pacyfikuje zamieszki kiboli, to nikt tego nie nazywa kibolofobią.


Jeśli 99+ płci i obcinanie #!$%@?ów to chochoł, to w takim razie nie ma dyskryminacji, bo tylko o to się ludzie srają. Nikt już dzisiaj nie daje #!$%@? o zwykłych gejów i co oni sobie tam ze sobą robią.


A jeśli chodzi o małżeństwa, to ja jestem w ogóle za zniesieniem ingerencji państwa w to zagadnienie i tu faktycznie jest jeszcze co robić, ale dopóki zwykli homoseksualiści się nie odetną od odcinania #!$%@?ów i 99+ płci, to nic z tego nie będzie.


@
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Ok, czyli uciekasz od odpowiedzi, bo wiesz, że jesteś hipokrytą, rozumiem to.

Swoją drogą to zabawne, jak raz lewicowcy chcą karać za homofobię, ale jak Tusk czy Trzaskowski wiedzieli o rzeczywistym prześladowaniu gejów i nic z tym nie zrobili, to już z dumą stwierdzają, że ludzie z KO to demokratyczni politycy a kombatanci antyrosyjscy walczący z homofobicznym reżimem kłamią, bo brak aresztu dla Kiszczaka i Jaruzela to demokracja i
  • Odpowiedz
Ok, czyli uciekasz od odpowiedzi, bo wiesz, że jesteś hipokrytą, rozumiem to.


@Roger_Casement: Jestem hipokrytą, bo odpowiadam tylko na poważne pytania?

Ty prawdopodobnie nie zaczałbyś dyskusji pod budką z piwem z jakimiś kompletnie pijanymi ludźmi. Ja nie chcę brać udziału w dyskusji z Tobą, ponieważ jest między nami taka sama różnica.

Jak będziesz miał jakieś poważne pytania bez absurdalnych tez i założeń to z chęcią odpowiem. Zawsze odpowiadam i ciągnę
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Ochrona komunistycznych zbrodniarzy w 2013 roku, w tym homofoba Kiszczaka, jest poważnym tematem, choć z drugiej strony, wykorzystując Twoją własną logikę, trudno z kimś takim jak Ty debatować, czy rację w sprawie braku aresztu dla komunistycznych zbrodniarzy masz Ty, czy antykomunistyczni kombatanci, bo zrównywanie antykomunistycznych kombatantów z Tobą, to jak zrównywanie normalnego człowieka do jakichś kompletnie pijanych ludzi, taka sama różnica...
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar ale to piszesz stricte o "tęczowej nocy", wydarzeniu o tak istotnym oddziaływaniu na debatę publiczną że nie ma go nawet w polskiej Wikipedii, czy ogólnie o dyskryminacji? Nie widziałem nigdy żadnej ciężarówki z plakatem "karać homoseksualizm więzieniem".

Właśnie nie. To nie jest pole do szerszych działań, tylko coś, od czego powinni się normalni homoseksualiści natychmiast odciąć. W Stanach to się już dzieje. Chociaż raz w tym kraju ktoś by się
  • Odpowiedz
ale to piszesz stricte o "tęczowej nocy", wydarzeniu o tak istotnym oddziaływaniu na debatę publiczną że nie ma go nawet w polskiej Wikipedii, czy ogólnie o dyskryminacji? Nie widziałem nigdy żadnej ciężarówki z plakatem "karać homoseksualizm więzieniem".


Właśnie nie. To nie jest pole do szerszych działań, tylko coś, od czego powinni się normalni homoseksualiści natychmiast odciąć. W Stanach to się już dzieje. Chociaż raz w tym kraju ktoś by się mógł uczyć na cudzych błędach.


A dlaczego? Przecież to natychmiast rozwiązuje problem.


@
  • Odpowiedz
Ochrona komunistycznych zbrodniarzy w 2013 roku, w tym homofoba Kiszczaka, jest poważnym tematem, choć z drugiej strony, wykorzystując Twoją własną logikę, trudno z kimś takim jak Ty debatować, czy rację w sprawie braku aresztu dla komunistycznych zbrodniarzy masz Ty, czy antykomunistyczni kombatanci, bo zrównywanie antykomunistycznych kombatantów z Tobą, to jak zrównywanie normalnego człowieka do jakichś kompletnie pijanych ludzi, taka sama różnica...


@Roger_Casement: OK, nie chcesz rozmawiać na poważnie, ale dam
  • Odpowiedz