Wpis z mikrobloga

Wiesz, że ten artykuł udowadnia że kłamałeś? Nie ma mowy o osobach nieheteronormatywnych, a aktywistach. Ale spoko. Przeproś i żyjmy dalej w zgodzie :)


@Pawery1: Można spokojnie założyć, że spora część tych aktywistów to osoby LGBT, więc nie kłamałem.
kłamałeś, bo nie zawijali ich, bo są gejami, tylko dlatego że protestowali, a to że większość z nich może być z mniejszości seksualnej nie ma znaczenia.


@Pawery1: Zakładam, że większość z tych aktywistów to geje. Zresztą powodem łapania tych ludzi z ulicy były jakiekolwiek przesłanki oznaczające wspieranie osób lgbt, więc nie nazwałbym tego kłamstwem.
@NonOmnisMoriar: przeczytaj proszę to co napisałeś, ale ze zrozumieniem. Przecież przyznałeś mi rację. Jeszcze przeproś za kłamstwo i rozstajemy się w przyjaźni :⁠-⁠)

Zakładam, że większość z tych aktywistów to geje. Zresztą powodem łapania tych ludzi z ulicy były jakiekolwiek przesłanki oznaczające wspieranie osób lgbt, więc nie nazwałbym tego kłamstwem.
@Pawery1: Nie kłamałem. Łapano ludzi za jakiekolwiek przejawy wsparcia osób homoseksualnych, większa częśc z nich to pewnie były osoby homoseksualne i jak najbardziej jest to dowód na systemową-państwową dyskryminację osób LGBT.
Nie kłamałem. Łapano ludzi za jakiekolwiek przejawy wsparcia osób homoseksualnych, większa częśc z nich to pewnie były osoby homoseksualne i jak najbardziej jest to dowód na systemową-państwową dyskryminację osób LGBT.


@NonOmnisMoriar: wiesz, że stosujesz taką samą logikę jak Brauny mówiące, że wszyscy geje adoptujący dzieci to pedofile, bo było kilka takich przypadków?
Nie stosuje ten samej logiki, bo doskonale wiem, że spośród aktywistów i ludzi co chodzą na takie dema bardzo dużo ludzi jest osobami homoseksualnymi.


@NonOmnisMoriar: Właśnie to jest ta sama logika. Ekstrapolujesz pojedyncze przykłady na ogół, wyciągając mylne wnioski:)