Wpis z mikrobloga

Jestem zadowolony ze #reprezentacja nie pojedzie euro24 Ogólnie widzę same plusy
- nie narobią wstydu
- swoją "grą" nie zanizą poziomu kolejnej imprezy
- unikniemy oglądania pompowania balona. Tego całego cyrku z dowożeniem reprezentantów na zgrupowanie helikopterami (chociaż teraz pewnie zrzucili by ich z dronów albo przylecą rakietą)
- nie będzie akcji typu "pomóż naszym wywieś flagę" wystaw dupę, zrób biało czerwoną kupę
- media będą odrobinę czystsze intelektualnie, gdyż zabraknie debat ekspertów w jakim to ustawieniu powinni zagrać z tymi, a w jakim z tamtymi: cztery - cztery - dwa? A może cztery - cztery - sra będzie lepsze? Bo w tym a tym roku sprawdziło się lepiej i blu bla bla bli? Bla ble ble łee.. piardy pana musztardy..
Natomiast jest minus
- niektóre dzienikary próbują reanimować trupa i robią z ludzi idiotów, jakoby mamy się nie załamywać i jeszcze może pojadą. Pojadą jak wróble będą ważyć po półtora kilograma i dwie niedziele zejdą się w jedną.

Tak więc odpadli i to jest pozytyw na zakończenie tygodnia. Będzie trochę spokoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bekazpodludzi #pilkanozna #polska #przemyslenia
robert5502 - Jestem zadowolony ze #reprezentacja nie pojedzie euro24 Ogólnie widzę sa...

źródło: Screenshot_2023-11-18-08-26-44-801

Pobierz
  • 21
@robert5502: O tak. Dodam:

- tragiczny wynik emilimacji w najsłabszej możliwie grupie może wytworzy u niektórych zawodników uczucie pokory i szacunku do przeciwnika (biję do 1 meczu z Mołdawia)
- seria meczów towarzyskich, które będziemy grać w czasie kiedy będzie Euro da możliwość Probierzowi na eksperymentowanie z taktyką i składem, bo na Euro nie byłoby na to miejsca
- można będzie spokojnie planować sobie wakację w czasie fazy grupowej Euro a
- unikniemy oglądania pompowania balona. Tego całego cyrku z dowożeniem reprezentantów na zgrupowanie helikopterami (chociaż teraz pewnie zrzucili by ich z dronów albo przylecą rakietą)

- nie będzie akcji typu "pomóż naszym wywieś flagę" wystaw dupę, zrób biało czerwoną kupę

- media będą odrobinę czystsze intelektualnie, gdyż zabraknie debat ekspertów w jakim to ustawieniu powinni zagrać z tymi, a w jakim z tamtymi: cztery - cztery - dwa? A może cztery -
@Maly_Jasio:

seria meczów towarzyskich, które będziemy grać w czasie kiedy będzie Euro da możliwość Probierzowi na eksperymentowanie z taktyką i składem, bo na Euro nie byłoby na to miejsca


nie było miejsca ale to robił i #!$%@? z tego wyszło xD
Jestem zadowolony ze #reprezentacja nie pojedzie euro24 Ogólnie widzę same plusy

- nie narobią wstydu

- swoją "grą" nie zanizą poziomu kolejnej imprezy


@robert5502: bawi mnie to, że już po tej żenadzie na MŚ 2018 pisałem, że jak mają odstawiać "niski pressing" i mówić, że "może odpadliśmy, ale zdobyliśmy 3 punkty, to nie byle co na MŚ" to wolę, by nie pojechali na kolejną imprezę, bo poza kompromitowaniem naszego kraju, to
@robert5502: Oj, nie znasz się na Reprezentacji, trzeba zawsze myśleć jak najbardziej #!$%@?ą, oni się dostaną na to Euro przez baraże, i będą w nich grali w całkiem okej stylu, tylko po to, żeby na Euro dostać kompletny #!$%@?.