Wpis z mikrobloga

Mam pytanie dlaczego w Polakach taka nienawiść do Ukraińców? Nie mieszkam w Polsce nie znam Ukraińców. A widzę że w całym internecie na wykopie, na Facebooku na YouTube w kanałach antysystemowych od ponad roku jest jeden wielki hejt na Ukraińców i plucie na nich gdy tylko jest okazja. Może mi ktoś wyjaśnić skąd to się bierze? Są nawet Polacy którzy stoją za Rosja w tym konflikcie i dla mnie to jest straszne

#ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow #bekazpodludzi #foliarze #wykop
Spokesboy - Mam pytanie dlaczego w Polakach taka nienawiść do Ukraińców? Nie mieszkam...

źródło: images (1)

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Ludzie o ograniczonych umysłach potrzebują na kimś się wyżyć. W zależności od tego, skąd powieje wiatr będzie to np.: Żyd, Niemiec, Ukrainiec, Wietnamczyk, albo inny Polak.
  • Odpowiedz
@Spokesboy Tak zwana pamięć wybiórcza i połykanie jak pelikany propagandy ruskich wpływów reprezentowanych przez pewne polskie partie, które zasiadają w sejmie. Chociaż scesje dotyczące Wołynia do tego też się dokładają
  • Odpowiedz
@Spokesboy: popełniają coraz więcej przestępstw, próbują wykorzystywać system jak się da, chcą coraz więcej, tworzą patologie w różnych miastach w Polsce. W pracy bardzo często mają w dupie Polaków i przeważnie nie da się im zaufać. Ukraina kombinuje jak się da by wydrzeć od wszystkich jak najwięcej, a korupcja i złodziejstwo są tam niewyobrażalne, pomoc nie trafia tam gdzie powinna, a władze Ukrainy nie chcą nic z tym robić. Dochodzą kwestie
  • Odpowiedz
@Spokesboy To wszystko co piszą inni to po części prawda, ale poznałem kilku wartościowych chłopaków z Ukrainy. Naprawdę nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Dla niektórych to naprawdę szansa na normalne życie i chcą do tego dążyć. Potrafią się także dostosować i doceniają względną normalność w Polsce. U siebie tego nie mieli nawet przed wojną.
  • Odpowiedz
masz rację. w sumie Bucza też już była rok temu to nie ma co tymi mordami żyć oraz prowadzić polityki zagranicznej przez pryzmat transgeneracyjnych traum.


@nozyczkisieodezwa: Ale wojna tam ciągle trwa, a u nas skończyła się 80 lat temu. Jasne są jeszcze żyjący świadkowie tych wydarzeń i trzeba to pamiętać oraz domagać się przeprosin i upamiętnienia ofiar ze strony Ukrainy, ale jednak słabe porównanie wybrałeś.

Zresztą to pokazuje dwulicowość oraz fałsz
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Głównie historia, ale również to że w Polsce Polacy są teraz na drugim miejscu a Ukraińcy na pierwszym. Szczególnie wychodzi to w kolejkach NFZ na wizyty, umówione zabiegi i operacje. Dodatkowo rozdawanie socjalu z naszych podatków. Dodatkowo doszło do zwiększonej ilości przestępstw i wykroczeń- szczególnie jazdy pod wpływem alkoholu, itp.
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Propaganda takich trolli jak @freeszpak @eugeniusz_geniusz @Nowystaryziel @nozyczkisieodezwa przebija sie w internecie, Polska jest ofiara #1 ruskich trollowni.
Tezy wyciagane z dupy, bez poparcia w niczym. Tu jeden sie boi ukraincow, drugi o historii, trzeci wymysla jakies kolejki ze szpitala. To gowno sie szerzy wszedzie jak widzisz, nie brakuje kopiejkarzy, ktorzy za pare srebrnikow zrobia louda putinowi, to widac jak na dloni
  • Odpowiedz
@BayzedMan: xD Sam jesteś posowiecką onucą. Po prostu patologia się wybija, tj. Polacy którzy pojechali na zachód po wejściu do UE też stworzyli opinię o Polsce. Obcokrajowiec nie powinien dostawać polskiego socjalu w Polsce i lepszych praw niż Polak. Podobnie z prawami emerytalnymi.
  • Odpowiedz
xD Sam jesteś posowiecką onucą. Po prostu patologia się wybija, tj. Polacy którzy pojechali na zachód po wejściu do UE też stworzyli opinię o Polsce. Obcokrajowiec nie powinien dostawać polskiego socjalu w Polsce i lepszych praw niż Polak. Podobnie z prawami emerytalnymi.


@Nowystaryziel: da towarzyszu
Ja wychodze z zalozenia, ze dopoki ktos nie udowodni czegos lub nie udowodni kim jest to trafia do szuflady pod nazwa "ruska trollownia".
I nie dlatego,
  • Odpowiedz
@Qullion:

popełniają coraz więcej przestępstw, próbują wykorzystywać system jak się da, chcą coraz więcej, tworzą patologie w różnych miastach w [kraj w Europie]. W pracy bardzo często mają w dupie [obywatele tego kraju] i przeważnie nie da się im zaufać. [Polska] kombinuje jak się da by wydrzeć od wszystkich jak najwięcej, a korupcja i złodziejstwo są tam niewyobrażalne, pomoc nie trafia tam gdzie powinna, a władze [Polski] nie chcą nic z
  • Odpowiedz