Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #bezpiecznykredyt #kredyt2procent

Radosław Chodkowski:

Czegoś takiego na rynku nieruchomości to jeszcze nie przeżyłem. Dzwonią 18-20-latkowie zupełnie zieloni w temacie nieruchomości i chcą rezerwować "na gębę" zanim jeszcze obejrzą. Zaczyna się panika, aby kupić cokolwiek, dopóki BK2% działa. Szykuje się ciekawa końcówka roku... 11:01 AM · 16 lis 2023


Brawo,
Wykopki napędzają drugą falę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@bdg-bro niestety ale może być to prawda. Może nie 20 latkowie ale 30 latkowie którzy nadal wynajmują.

Czuć strach i zmęczenie kupujących na rynku. Właśnie sprzedałem mieszkanie o 30% więcej niż był warty 2 lata temu. Rynek powaliło.
  • 1
@wuwuzela1: @strongwarecki program "Pierwsze Mieszkanie" polega na tym, że cały proces zakupu i sfinansowania przechodzą osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły, a na czym to polega znają z wykopu w najlepszym wypadku od znajomych/bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zdiagnozował wkpinvestments ( @mickpl), III i IV kw. to kumulacja ludzi z 2022, 2023 i 2024. Srogie zagęszczenie zielonych na lokal oraz bekę. Zresztą kiedyś latał
Chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich 18-20 latków ze swoimi 700k w gotówce


@mickpl: Odpowiadałem na komentarz, w którym gość fantazjuje o tych 18-20 latkach zarabiających 50k/mc. Równie realny problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wuwuzela1: @strongwarecki program "Pierwsze Mieszkanie" polega na tym, że cały proces zakupu i sfinansowania przechodzą osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły, a na czym to polega znają z wykopu w najlepszym wypadku od znajomych/bliskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bdg-bro: 18 lat i zdolnosc kedytowa xd
to samo odnosnie 20 lat xd