Wpis z mikrobloga

Czy pierwszy raz u divy to dobry pomysł?
Na pierwszy raz lepiej 30min czy godzina z opcją powtarzania po spuście?

#divyzwykopem #pytanie #s--s
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: dziura jak dziura, nie dorabiaj do tego jakiejś narracji i bedzie oki. Czynność typowo fizyczna, tylko się nie uchlej czy coś
  • Odpowiedz
@essos: lewiczek - 1.Mężczyzna, który przeszedł co prawda inicjację seksualną jednak jego pierwszy s--s wydaje się być jedynym jaki dotąd przeżył, co więcej jego jakość też pozostawia wiele do życzenia. Prawdopodobnie wziął partnerkę na litość, zapłacił jej lub zwyczajnie przeżył swój pierwszy raz z prostytutką. Moim zdaniem już lepiej być prawiczkiem.
  • Odpowiedz
@500minus:

Fakt, szkoda ze to droga na skroty, ale pomysl, ze jutro mialby chlop umrzec bez dotkniecia tej magicznej Vedzajny. Bo koniec koncow to nie ma znaczenia z kim, i jak, ale czy mu bylo dobrze, i czy go to zmotywuje, do dalszych interakcii z kobietami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasser_Uberbringer: @500minus @LeKosmita @paveu2 @wykopowy_brukselek Mam 29. NIe ruchalem glownie przez niesmialosć, brak pewnosci siebie, no i przez to ze mieszkalem na wsi, a po tymcxzasowym wyjsciu ze wsi, nawet jesli byla jakas potencjalna okazja, to np. nie reagowalem gdy jakas dziewczyna sie do mnie usmiechala, bo w perwszej chwili myslalem ze moze kolo mnie, (bo dlaczego do mnie) a po drugie nawet nie wiedzialem co
  • Odpowiedz
@essos:
Ja jako lvl24, sam niedawno po raz pierwszy zanurkowalem, i zaluje, ze tak dlugo zwlekalem, nie boj sie i idz bracie. Jezeli sie bardzo boisz chorob (jak ja xD) to wybierz taka wybredna, nie tania, i najlepiej nie z Polski (ale raczej tez nie ze wschodniej Europy, oczywiscie o ile masz taka mozliwosc). Do tego wydaje mi sie ze tobie bardziej brakuje bliskosci (tak jak mi zanim poszedlem) a
  • Odpowiedz
@500minus: Odwiedzajac dive negujesz kontrole jaka nad toba maja kobiety, ktore oczekuja od cb, bog wie co wzamian za mozliwosc obcowania z nimi pluciowo (dlatego one nienawidza kurtyzan). Fakt, lepiej za darmo z milosci, ale niestety, koledze sie nie udalo (mnie tez nie) wiec to wciaz jest lepsze od bycia mnichem. Ale zgdzic sie musze, ze placac za s--s z kurtyzana ulegasz jednak swoim prymitywnym pragnieniom, no ale coz...... to
  • Odpowiedz
@500minus:
No to kolega od posta juz zapewne przerobil.... wiec wypadalo by cos wrescie zrobic z prawicstwem, a nie czekac do momentu az mu sie odechce wogole zyc.... Sam zmagalem sie z depresja i samotnoscia, i na 2 -3 tyg, wizyta dala mi takiego kopa, ze sie prawie nie moglem poznac. No ale zeby byc szczerym to po jakims czasie to opada, i trzeba odnowic wizyte.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wasser_Uberbringer: @500minus @Wasser_Uberbringer @Wasser_Uberbringer @Wasser_Uberbringer @Wasser_Uberbringer @LeKosmita @paveu2

o tego wydaje mi sie ze tobie bardziej brakuje bliskosci (tak jak mi zanim poszedlem) a nie mechanicznego ruchu posuwistego into Vedzajna.


@Wasser_Uberbringer: Wydaje mi sie wlasnie ze tak nie jest, bo gdy wale konie, to mam wywalone na divy. A zeby sie porzelamac i sie na nie wybrac to musze chyba przez
  • Odpowiedz
Po powrocie pisalem na telegramie z taką jedną co sie umawia za hajs


@essos: raczej pisałeś z takim jednym co wyłudza hajs na zaliczkę. Na telegramie nie siedzą d--y bo i po co xd Mają dużo lepsze miejsca do szukania klientów. Może z 1/100 jest legit a reszta to naciąganie nieświadomych typów.
  • Odpowiedz