Wpis z mikrobloga

@power-weak: ale blekpill nie jest prawdą. Sądzić o stosunkach przez dejtyngowe applikacje.. czy nie oczywiście że w tym nie ma racji?

No i jestem obcokrajowcem, liczę że Polska jest w czymś nawet konserwarywniejsza od mego kraju (mieszkam wschodniej). U was większość idzie do kościoła w niedzieli, naprzykład. I aborcja jest zakazana.

Czemu nie pytajecie swoich krewnych o to żeby pomogli z poszukiem żony? Albo przyjaciól.
  • Odpowiedz
  • 2
@Saszka_PL

ale blekpill nie jest prawdą. Sądzić o stosunkach przez dejtyngowe applikacje.. czy nie oczywiście że w tym nie ma racji?


Blackpill to prawda bo jest naukowo potwierdzony

No i jestem obcokrajowcem, liczę że Polska jest w czym nawet konserwarywniejsza od mego kraju (mieszkam wschodniej). U was większość idzie do kościoła w niedzieli, naprzykład. I aborcja jest zakazana.


Polska wcale taka konserwatywna nie jest (szczególnie Młodzi ludzie) to partia PiS stworzyła taką
  • Odpowiedz
  • 1
@2-Fenyloetyloamina

A ok sorry. Generalnie to trudno mi jest powiedzieć czy pod wpisem obraz jest memem bardziej jest on według mnie obrazkowym przekazaniem uczuć aczkolwiek to zależy jak ktoś uważa no i z tym "naprafowaniem" to trochę nad wyrost wpis pisałem chyba coś około 1-2 minut a sam obraz stworzyłem na szybko w Picsart
  • Odpowiedz
@power-weak: całkiem jest tak, pro słabą pomoc, się poznałem przez pomoc matki i ojca z jedną fajną dziewczyną, ale nawet nie stałem probować zbudować z nią coś, bo kochałem inną. W krajach tradycyjnych w rodzinach mogą całkiem szukać nie do romantyki, ale żeby odrazu był ślub. No i tu jest pytanie, czy wcale był wielki sens w takiej "rewolucji seksulaniej" dla młodych chłopaków którzy sami sobie znaleźć żonę nie mogą?
  • Odpowiedz