Wpis z mikrobloga

"Bezczelna gówniara zbiera kasę.

Tymczasem na stronie zbiórki można przeczytać, że: pochodzi z patologicznej rodziny, w której doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej, ma przez to problemy psychiczne, mieszka w domu dziecka i uczy się na fryzjerkę. Realizuje ponadto kurs, aby móc wykonywać usługi piercingu. Zbiera pieniądze na pierwsze miesiące po wyjściu z domu dziecka.

Swoją historię kończy zdaniem: “Przyjmę każdą pomoc, nawet jeśli to będzie zakwaterowanie zamiast wpłaty na zbiórkę”.

I cyk kilkanaście godzin później udało się zebrać już 2x sumę o którą prosiła, hejt w internecie ma też plusy. "Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc wiecznie dobro czyni"

Link do zbiórki- pomagam.pl/usamodzielnieniewiki

#czujedobrzeczlowiek #wykopefekt #pomagajzwykopem
Kir91 - "Bezczelna gówniara zbiera kasę.  

Tymczasem na stronie zbiórki można przecz...

źródło: F_IQHsqWEAAVq89

Pobierz
  • 16
@Kir91: niech jej tam na zdrowie idzie, ale ja bym z uslug fryzjerki z taka fryzura nie skorzystal, wiec moze niech troche nadwyzki na looksmaxing wyda. Akurat nie mam funduszow na wplate to moze jej ktos ta rade przekazac, chociaz tak sie przysluze, powinno sie oplacic w przyszlosc.
Tymczasem na stronie zbiórki można przeczytać, że: pochodzi z patologicznej rodziny, w której doświadczyła przemocy fizycznej i psychicznej, ma przez to problemy psychiczne, mieszka w domu dziecka i uczy się na fryzjerkę. Realizuje ponadto kurs, aby móc wykonywać usługi piercingu. Zbiera pieniądze na pierwsze miesiące po wyjściu z domu dziecka.


@Kir91: co to zmienia w kwestii żebrów na sojakach? Zamiast iść do roboty, to na takich spermiarzach ckliwą historyjką sobie najwyraźniej
@Kir91 Na pewno będzie wstanie utrzymywać mieszkanie pracując jako fryzjerka ¯_(ツ)_/¯
Powiedzmy sobie szczerze - daje jej rok aż znajdzie faceta który się nią zaopiekuje finansowo.
Chłopak w takiej sytuacji ma #!$%@?. Ogólnie chłop w owej sytuacji nie będzie żebrał ale nawet jak znajdzie sposób aby się utrzymać to znalezienie dziewczyny będzie mega trudne.
Na pewno będzie wstanie utrzymywać mieszkanie pracując jako fryzjerka ¯(ツ)


@Pompejusz: bez problemu? Ja za kawalerkę w Bielsku w tym roku płaciłem z mediami 1300 PLN/mc. No chyba, że mówisz o dwupokojowym mieszkaniu w centrum Warszawy, to może nie xD
co to zmienia w kwestii żebrów na sojakach?


@tellet: no nie wiem, na przykład jak wychodzisz z domu dziecka i wciąż uczysz się w liceum to trochę trudno stanąć na nogi samodzielnie bez jakiejś kasy, nie? Ja bym nie nazwał tego bezczelnym, ale Ty chyba nie z tych najostrzejszych ołówków w pudełku, nieprawdaż?
@Kir91 Najmniejsza kawalerka w Łodzi z wszystkim to będzie z 1600. Drugie tyle na życie i nie ma wypłaty fryzjerki. Imo powinna wynająć pokój z jakimiś studentkami.
uczciwa praca


@zielony_goblin: w liceum. Może już w gimnazjum? Zacznij nowe życie mając zero złotych na koncie, brak rodziny która może pomóc i koniec z mieszkaniem w domu dziecka. Już pomijając inne problemy o których pisze w zbiórce.

Chyba że rzucić szkołę, iść na kasę w biedrze i zniszczyć sobie życie. Super plan! xD
@Kir91 miesiąc po skończeniu szkoły pracowałem w pizzeri za zawrotne 7 zł/h. Ma sytuację taka, a nie inną, ale to nadal wyciąganie łapy po pieniądze. Ktoś wspiera to spoko, ja nigdy nie popierałem żadnego żebractwa niezależnie od sytuacji. Mi nikt nic nie dał na start, sam nie daje.
miesiąc po skończeniu szkoły pracowałem w pizzeri za zawrotne 7 zł/h.


@zielony_goblin: co, #!$%@? Cię z chaty że musiałeś iść kręcić placki żeby nie wylądować pod mostem?

Ja na studiach żeby opłacić akademik w pierwszej pracy na ulotkach brałem 6/h, ale mogłem na pierwsze dwa miesiące pożyczyć pieniądze od rodziców, a akademik kosztował 300 cebulionów. Nie było lekko, a w 10% nie miałem tak #!$%@? jak ona.
@Kir91:

no nie wiem, na przykład jak wychodzisz z domu dziecka i wciąż uczysz się w liceum to trochę trudno stanąć na nogi samodzielnie bez jakiejś kasy, nie?

Ołsiet, to ją wywalili chyba dyscyplinarnie xD

Po ukończeniu 18 roku życia podopieczny może pozostać w placówce, jeśli chce kontynuować naukę (maksymalnie do 25 r. ż.).


Czyli jeszcze bardziej się pogrąża, bo ma w dupie naukę i "chce być dorosła"- gówno nie dorosła,
Czyli jeszcze bardziej się pogrąża, bo ma w dupie naukę i "chce być dorosła"


@tellet: aha, czyli każdy ma iść na studia po szkole średniej inaczej bawi się w bycie dorosłym xd
y ma iść na studia po szkole średniej inaczej bawi się w bycie dorosłym xd


@Kir91: No albo się ktoś uczy, nie mając czasu na pracę (bo pracujący studenci to już w ogóle w sojakowej bananowej główce pewno niepojęci są xD), albo chce być samowystarczalny, czyli trzeba iść do roboty.
No i bramka numer 3 czyli sponsoring, "neetowanie"/pasożytnictwo albo "robienie zbiórek". Innej opcji nie ma.
Jeśli nie chciało jej się kontynuować