Wpis z mikrobloga

@PoloRL: szkoda że na Fejsie można pisać anonimowo. Jedyna opcja że ktoś by założył taka grupe i można by było zobaczyć co to za lambadziare zużywa prezerwatywy z habibi
  • Odpowiedz
@PoloRL polki sie za turasów biorą, gosć ma kilka lasek na raz, je i żyje za ich hajs. Niemka na turasa nawet nie spojrzy, do czynienia ma z nimi co najwyzej jak fure sprzedaje do komisu albo kebsa kupuje. Dziewczyny, szanujcie się bo aż mnie #!$%@? skręca jak widzę kogo na partnera sobie wybieracie.
  • Odpowiedz
@PoloRL: Ciekawi mnie od strony psychologicznej co się takiego stało, że faceci, którzy w swoich krajach i większości krajów zachodnich uchodzą za brzydkich, u nas mogą przebierać w kobietach. Facet zza granicy to jakiś szpan wśród znajomych, tak jak posiadanie "amerykańskich" produktów za PRLu? xD Serio chciałbym dowiedzieć się co stało się w umysłach Polek, że standardy wobec mężczyzn zza granicy mają tak obniżone. Jakaś forma kompleksów? Bez kitu, ktoś
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie od strony psychologicznej co się takiego stało, że faceci, którzy w swoich krajach i większości krajów zachodnich uchodzą za brzydkich, u nas mogą przebierać w kobietach. Facet zza granicy to jakiś szpan wśród znajomych, tak jak posiadanie "amerykańskich" produktów za PRLu? xD Serio chciałbym dowiedzieć się co stało się w umysłach Polek, że standardy wobec mężczyzn zza granicy mają tak obniżone. Jakaś forma kompleksów? Bez kitu, ktoś musi to zbadać
  • Odpowiedz
nic tak nie cieszy p0laczka jak krzywda innej osoby a już w ogóle kobiety jeśli do tego p0laczek jest przegrywem/incelem


@Returned: racja byczq powinniśmy wszyscy płakać nad jej losem chlip chlip xDDD
  • Odpowiedz