Wpis z mikrobloga

Słuchajcie poznałem taką różową na Tinderze, która była mega nachalna, ale z racji tego, że mam dobre serce nie chciałem jej dać kosza to zadałem jej jedno pytanie, po którym przestała pisać.Pytanie brzmiało „jak oceniasz robienie loda w skali 1 do 10”

Ps męczyła mnie tydzień i jak nie odpisywałem to ciagle marudziła.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #p0lka
Onaaa20 - Słuchajcie poznałem taką różową na Tinderze, która była mega nachalna, ale ...

źródło: IMG_2351

Pobierz
  • 29
@greenbong: ale wy macie #!$%@? na tym wykopie XD, jak laska na tinderze nie odpisuje to wyzywacie od szmat, ze czeka na chada 10/10 i ze wielka księzniczka, a z drugiej strony mamy typiarę co widać że jej zależy na jakiejkolwiek relacji, może nie ma ochoty spędzić kolejnego wieczoru sama, moze jej się po prostu chce ruchac itp to nazywana się desperatką a później piszecie na wykopie: "chlip chlip nikt mnie
ale wy macie #!$%@? na tym wykopie XD, jak laska na tinderze nie odpisuje to wyzywacie od szmat, ze czeka na chada 10/10 i ze wielka księzniczka, a z drugiej strony mamy typiarę co widać że jej zależy na jakiejkolwiek relacji, może nie ma ochoty spędzić kolejnego wieczoru sama, moze jej się po prostu chce ruchac itp to nazywana się desperatką a później piszecie na wykopie: "chlip chlip nikt mnie nie chce",
@Onaaa20: właśnie tak działa olewanie na kobiety, to jest jedna z technik, gdy ty się zaangażujesz to ona cię zostawi, a jak ty jesteś olewawczy będzie się za tobą uganiać, z tym, że nie możesz przesadzić i musisz ją nagradzać typu odpisać po 5 minutach na 2 wiadomości a następnie dopiero po kilku godzinach i zostawić ją z myślami czmsu nie odpisuje polecam