Wpis z mikrobloga

Odnosząc się do postów powyżej, nie jestem przekonany by Inteligentny Inwestor to była dobra pozycja na start. Jeżeli op jest na początku drogi inwestowania, to właśnie prędzej poleciłbym np. Finansową Fortecę Marcina Iwucia lub wcześniej wspomnianą książkę od inwestomat.eu (tej akurat nie czytałem, ale widzę że podobnie wprowadza w świat finansów jak Iwuć).
  • Odpowiedz
Książka reklamowana przed premierą i do tego dostepna w przedsprzedaży brzmi jak mocny scam xD. Rozumiem że Tb udało się dorwać i polecasz mimo tego dziwnego systmu?


@N00bsferatu: wiem co gość dostarcza na blogu i jest to quality content (ten sam quality content + jakieś dodatkowe wykresy znajdzie sie w książce), jeżeli mieszkasz w Polsce to to jest najlepszy stuff. Do tego możesz dorzucić coś w stylu Inteligentny Inwestor ale
  • Odpowiedz
@N00bsferatu: akurat inwestomat ma bardzo wiele merytorycznych wpisów na blogu. A patrząc że robi to od wielu lat, prowadzi wiele analiz na wielu różnych symulacjach, nie sieje bzdur żeby kupować tylko x albo tylko y, porownuje instrumenty tej samej klasy różnych dostawców, to tak, można śmiało powiedzieć że książka będzie conajmnjej dobra jak nie bardzo dobra. Tym bardziej że dostępny jest spis treści. Zapewne niczego nowego poand to co napisał
  • Odpowiedz
@N00bsferatu

Książka reklamowana przed premierą i do tego dostepna w przedsprzedaży brzmi jak mocny scam


Sprawdź sobie blog Inwestomata i sam się przekonasz, ze gość jest rzeczowy i z całej polskiej finansowej blogosfery, przynajmniej póki co, jest jedną z bardziej krystalicznych postaci. Nie wciska robodoradców jak inni, a raczej wręcz przeciwnie, pojawiały się artykuły pokazujące jak robodoradcy dużo zdzierają za jak mało, usunął też link afiliacyjny do mBanku gdy podnieśli opłaty na IKE/IKZE i napisał artykuł jak przenieść swoje papiery do innych instytucji. Bardzo zachęcam.
  • Odpowiedz