Wpis z mikrobloga

Rynek w krakowie koncertowo #!$%@?. Ja rozumiem, ze osiedle widok, to fajne, starsze budownictwo z prl, no ale bez #!$%@? przesady... mieszkania w wielkiej plycie chodza tam po 16-17k z metra (czesto do remontu). Ponizej oferta za 52 metry xD ja #!$%@?, jak dobrze, ze kupilem cos rok temu, bo depresja lapie od samego przegladania tych ofert. Szuka ktos teraz w krk? Wydziwiam czy serio podupczylo?
#nieruchomosci #krakow
Kutafonix215 - Rynek w krakowie koncertowo #!$%@?. Ja rozumiem, ze osiedle widok, to ...

źródło: Screenshot_20231116_191058_Chrome

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
kupiłeś coś rok temu i nadal przeglądasz.

Podupczylo, pytanie tylko kogo


@Sl_w_k_1: też kupiłem i też przeglądam, bo może coś kolejnego by człowiek kupił za jakiś czas. Normalna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sl_w_k_1: od czasu do czasu wlaczam otodom z rozpedu. Kupilem rok temu, ale nadal sie urzadzam/siedze w temacie mieszkan, no i czasy sa siekawe pod tym wzgledem. Ale fakt, podupczylo mnie ze dalej przegladam ten tag xD
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: zadupie jak na taką cenę i jakość. Jakiś odlot cenowy. Ja tak polubiłem ten tag, że kupiłem mieszkanie i już wiem, że nie będę go wykańczać tylko sprzedaje i szukam inne. Jeszcze trochę czasu na tagu przede mną.
  • Odpowiedz