Wpis z mikrobloga

Za granicą jest modny kontent pokroju ,,kupiłem e-book, kurs kogoś tam i sprawdzam ile dzięki niemu zarobię w miesiąc”

Planuje nagrać krótkie tiktoki, na początek kupiłem kurs truemana (w skrócie przetłumaczone porady do afiliacji z darkwebu/blackhatów a nawet polskich telegramów) w teorii wiedza przydatna ale tylko jeśli masz dużą społeczność która będzie chciała zakładać konta w fintechach i nie tylko. Ja osobiście na nim nie zarobiłem bo nie chciałem się kompromitować i pytać znajomych ,,siema założysz konto na bukmacherze? Ty dostaniesz 200 i ja 200” nie mogę powiedzieć że to scam bo pewnie 15 latek mający dużo znajomych wyciągnie z takiego kursu z 5-6k ale na tym się kończy.

Ciekawszą sprawą jest z Andrewem Tate, kontrowersyjny kurs za jedyne 50$ ale muszę przyznać że tu wiedzy jest multum i kolejnym plusem jest to że jest community więc możesz się pytać o różne rzeczy. Wiedza z zakresu copywritingu rowniez afiliacji, tworzenia prostych stron, ogólnie proste metodki i krypto dropshipping w #!$%@? tego jest to jest w formie rozbudowanej apki. Na tym kursie zarobiłem w sumie nienajgorzej - w miesiąc z 9000 złotych ale ja oprócz tego mam normalną pracę więc nie abusowalem tych wszystkich metod jak #!$%@? (bardziej weekendowo)
(Są rzeczy do których można by się było doczepić ale z drugiej strony to kosztuje tylko 50usd miesięcznie i nawet goryl jest w sstanie to odrobić z wiedzy tam zawartej, lecz żeby nie było tak kolorowo to również mam nagraną wypowiedź w której punktuje wszelkie wady)

Spróbuję zmontować materiały jakie z tego mam i wstawię wam tu linka do tiktoka.

I tu pytanie - znacie więcej kontrowersyjnych e booków kursów jakiś coacherów internetowych? Dodam tyle że akcja fajna bo każdy potencjalny zarobek z pseudo kursów przekazuje na schronisko i zoo we Wrocławiu :)

Dajcie też znać czy koncept takich tiktokow jest ciekawy i co chcielibyście w nich widzieć, tak żeby was to interesowało.

#andrewtate #kursy #trueman #tiktok #recenzja #blackpill #rozwojosobisty
  • 15
  • 0
@sha128: przecież dosłownie niżej wymieniłem , „Wiedza z zakresu copywritingu rowniez afiliacji, tworzenia prostych stron, ogólnie proste metodki i krypto dropshipping w #!$%@? tego jest to jest w formie rozbudowanej apki. ”
przecież dosłownie niżej wymieniłem


@Oskaros: ale przeczytać to ja umiem, mi chodziło o to co on konkretnie tam mówi. Bo nie rozumiem tego fenomenu tych kursów, jakby przecież to jest powszechna wiedza że żeby zarobić to trzeba coś robić, i nie ma to znaczenia czy kopiesz rowy czy robisz dropshiping czy afiliacje. To skoro tam mówi takie banalne rzeczy które każdy wie to po co się za to płaci?
@Oskaros: no nie wiem, dla mnie to takie strzyżenie frajerów bo tajemnej wiedzy tam nie ma, sprzedaje ogólno dostępne informacje, jak chcesz robić dropshiping albo afiliacje albo cokolwiek innego to kilka minut w necie i wszystko wiesz potem zostaje tylko praktyka

a co to znaczy że ta wiedza jest w formie rozbudowanej apki? apka exe, apka mobilna, apka jako strona www? i w jakiej postaci to jest w tej apce? tekst
  • 0
@sha128: a nie wiem ty jakiś specjalny chyba jesteś to szkoda mi czasu marnować na produkowanie się żeby ci wyjaśnić że Niee masz racji XD miłego dnia
a nie wiem ty jakiś specjalny chyba jesteś


@Oskaros: powiedział to ziomek co płaci co miesiąc 200zł a kurs w którym jest napisane aby zarabiać musisz pracować i takie masz możliwości: dropshiping, reflinki. Motywacja to atrakcja faktura przyjdzie pocztą

jak się mylę to chętnie się dowiem jakie tajne techniki tam sprzedaje których nie ma w ogólno dostepnym internecie i że warto na to wydawać pieniądze
@Oskaros Andrew Tate akurat ma dobre community, szczególnie krypto, jest tam ziomek co robi dość trafne analizy pod długi termin i jak dla mnie chociaż to jest warte te 200pln. Wiedzy dość sporo, aczkolwiek jest to wiedza ogólnodostępna imo.

A co do ewhoringu to temat dobry, sam miałem się za to brać ale w sumie średnio wiem jak zacząć. Mam znajomą co swego czasu na blika scam robiła na dz.

A Ty
@classics107 @sha128 @Oskaros
Wpadłem to szukać beki bo uwielbiam Anżeja i Krystka bo oni dorzucają dobrze do pieca i golą frajerów, a nie słuchać kłótni mordy.
Wiedza może być powszechna, ale za samo usystematyzowanie jej w zjadliwej formie gotowej do wykorzystania a nie doszkalania przez następny tydzień ma to sens wydać ekwiwalent godziny pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opie dej namiar na TikTok swój proszę
@Oskaros: W jakiej dziedzinie zarobiłeś 9k? Czy to było crypto czy dropshipping czy co innego?
Myślisz ,że warto dołączyć do tego kursu jak nie ma się zbyt dużo pieniędzy na inwestowanie?
  • 1
@WindowsXD: Głównie klepanie prostych wordpressów, zrobilem to troche inaczej niz bylo napisane w kursie, bo tam u niego byla lista 10 amerykanskich stron do reklamowanaia swoich uslug, ja sie reklamowalem po prostu przez tiktoka/twittera/polskiego fb, na ten moment wpadlo jakies okolo 20k z tego + aktualnie trzymam 3kPLN w PEPE wiec zobaczymy jak bedzie.

Tematow jest tam w #!$%@? duzo, dropshipping jest w #!$%@? dobry ale zeby dobrze robic DS to
@Oskaros: Wow nie wiedziałem ,że uczą tego w TRW. Gratulacje! Planuję także dołączyć w nie długim czasie, więc chętnie zobaczę twojego tik toka.

Tu też z odpowiedzą na twoje pytanie z posta to z ciekawych kursów o jakich słyszałem to kurs Iman Gadzhi o rozpoczynaniu agencji internetowej (ale kosztuje aż $1497.00, więc nawet nie myślałem ,żeby dołączyć).

A no i Andrew Tate ma jeszcze The War Room :) ale cena też