Wpis z mikrobloga

Złożyłem tydzień temu wnioski do PKO BP i mBank.


@stanleymorison: Z mBanku automatycznie przychodzą powiadomienia mailowe. Większość wniosków w tym banku otrzymuje decyzję w około dwa tygodnie.

Status wniosku w PKO BP możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinię banku.
  • Odpowiedz
@marcpol: A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie statusu wniosku w Pekao SA? W aplikacjach pusto, na infolinii nie są w stanie sprawdzić, a do samej placówki nie da się dodzwonić. Wniosek składany przez pośrednika.
  • Odpowiedz
Status wniosku w PKO BP możesz sprawdzić dzwoniąc na infolinię banku

@marcpol w moim przypadku: zależnie od rozmówcy, większość zarzekała się, że nic nie wie, oni się tym nie zajmują. Jedna pani nawet deklarowała, że nie mają mojego wniosku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@marcpol: A czy jest jakiś sposób na sprawdzenie statusu wniosku w Pekao SA? W aplikacjach pusto, na infolinii nie są w stanie sprawdzić, a do samej placówki nie da się dodzwonić. Wniosek składany przez pośrednika.


@prosty: Nie, ten bank nie ma takiej możliwości. Placówka również nie jest w stanie podać tych informacji, gdyż analizą wniosku zajmuje się inna komórka banku.

@marcpol w moim przypadku: zależnie od rozmówcy, większość zarzekała się,
  • Odpowiedz
@marcpol w moim przypadku: zależnie od rozmówcy, większość zarzekała się, że nic nie wie, oni się tym nie zajmują. Jedna pani nawet deklarowała, że nie mają mojego wniosku ¯\(ツ)/¯

@thisisgood: Wielu moich klientów informowało mnie, że udało im się uzyskać informacje na temat wniosku na infolinii.


Tutaj mogę trochę dopowiedzieć, bo też już kilkukrotnie dzwoniłem w tej sprawie z różnymi rezultatami.
Po pierwsze - nie dzwonimy na infolinię, a do oddziału
  • Odpowiedz