Wpis z mikrobloga

Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo jak małpy wszyscy zachwycali się Długopisem, że nie czyta z kartki, dobrze wygląda nie to co Shogun, a jego żonka jaka dystyngowana nie to co Grażynka od Bronka xD A JAKI MEMICZNY xD UUUU ALE PEŁO KWICZY ODRYWANE OD KORYTA xDDDD KODOMICI DO DOMU, PIS ZROBI PORZĄDEK XDDDDDD

Nic się nie nauczyliście (pomijam młodzież, która nie pamięta kampani z 2015 i nastrojów społecznych) xD Poczekajcie z rok czy dwa jak te zachwyty zastąpią europejskie zamordyzmy które obecny rząd jeszcze bardziej ochoczo będzie przepychał xD

Ja tylko przypominam że PEŁO straciło władze właśnie dzięki ACTA, Imigrantom i ogólnie pro-europejsko-zamordystycznej polityce, podlane kilkoma gówno-aferkami.

Ale jak mawia klasyk - Wybraliśmy PO na trzecią kadencje, żeby PiS nie miał trzeciej kadencji, który został wybrany żeby PO nie miało trzeciej kadencji xD

#polityka #sejm #po #pis
KochanekAdmina - Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo...

źródło: F0RJGdIWwAErd1P

Pobierz
  • 57
ale o polityce już nie pisz, ok Seba? xd


@LebronAntetokounmpo: Ej Mati, ale nie wrzucaj gówno tabelek które pokazują ugrupowania które nie istnieją xD .N było bezpośrednią konkurencją dla PO i się zcalili dopiero po porażce z PiSem, a ty to #!$%@? do jednego wora jak xD Dalej nawet nie czytam

Jeśli 10% spadek to nic takiego to jesteś serio przygłupem xD ACTA dopier zaczeło upadek PO. Potem byli kibole, ośmiorniczki,
@johny-kalesonny co innego chcieć, a co innego móc, mamy nierealne plany przy energetyce jaką mamy teraz, tak samo jak mamy za biedne społeczeństwo żeby pozbywać się czy zmieniać nagle formy ocieplania budynków. A jeżeli jak mówisz trzeci świat nie zmieni swoich nawyków to co nam po naszej zmianie skoro nic ona nie da? Sama Europa świata nie zmieni to już nie te czasy
@KochanekAdmina: Mem oddaje twój post idealnie, płaczesz i wyjesz bo ktoś śmiał śmieć śmiać mieć zdanie na temat obecnego marszałka XD Typowy wykopkowy elitaryzm połączony z szurostwem i arogancją. Usuń konto w końcu. Czas najwyższy, żebyś wyszedł z piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KochanekAdmina: wykopki jako ogół mają schizofrenię, to wiadomo nie od dziś. Bujają się od ściany do ściany z tym swoim gówno poparciem, które nikogo poza tym portalem nie interesuje.

A te komentarze w stylu "ja wiem od kogo wy są", sugerowanie bycia onucą i 100+ plusów, bo ktoś śmie podważać jedyną słuszną linię pokazują tylko jak nisko ten portal upadł i że nie ma kompletnie z kim dyskutować. Połowa to idioci,
@KochanekAdmina:

tak samo jak długopis xD Wystarczył rok czy dwa żeby ludzie się połapali że coś jest nie tak xD

Gównoprawda, o długopisie sie ludzie w pełni połapali dopiero po zapewnieniu mu drugiej kadencji.
Teraz hołownia jest na topie bo są tak obniżone standardy że wystarczy powiedzieć #!$%@?ć pis i ludzie będą klaszczeć. Do patrząc po nagraniach z sejmu gdzie u każdego widać słome z butów to jego bycie spokojnym i
Ile w tym wszystkim jest Hołowni który "daje rady", a ile to po prostu igrzyska w których jedyne co się liczy to grillowanie PiSowców jak w 2015 grilowanie padawanów Tuska xD


@KochanekAdmina: albo oglądałeś inne obrady albo po prostu nie rozumiesz co się dzieje.

Jako osoba pamiętająca dobrze czasy przed PiS odpowiem - to nie żadne grillowanie, tylko normalny parlament, w którym banda buraków i buców z PiS daje popis swojej
@KochanekAdmina
Daj spokój.. po #!$%@? się wysilać i kopać z koniem odnośnie wykopu i ich użytkowników. Ogólnie to na świecie jest więcej idiotów niż normalnych ludzi.

Covid pokazał mi ilu debili jest wokół mnie... Z częścią zerwałem kontakt i ja jako "szur" miałem rację odnośnie grypki.

Po prostu na wykopie siedzi za dużo odklejeńców i tzw gimbazy gdzie ich rozum to jeść i ruchać się (do tego wychodzi skrobanka na 1 miejsce).
wszyscy zachwycali się Długopisem


@KochanekAdmina: tylko konfedepis

Poczekajcie z rok czy dwa jak te zachwyty zastąpią europejskie zamordyzmy które obecny rząd jeszcze bardziej ochoczo będzie przepychał xD


@KochanekAdmina: skoro PiS zgadzal się dosłownie na wszystko to jak przyszły rząd ma robić to jeszcze bardziej?
skoro PiS zgadzal się dosłownie na wszystko to jak przyszły rząd ma robić to jeszcze bardziej?


@Deska_o0: Zobaczysz że demontaż płotu na granicy z Białorusią to kwestia miesięcy. Lewica przepuści każdego. PiS to chociaż zarabiał na tych Wizach xD

Zresztą dlaczego nie było kasy z planu odbudowy? PiS blokował te wszystkie eko odklejki kosztem budżetu. Teraz nie będziesz miał niczego, ale będziesz szczęśliwy xD

Za niedługo już będziesz miał plan likwidacji