Wpis z mikrobloga

Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo jak małpy wszyscy zachwycali się Długopisem, że nie czyta z kartki, dobrze wygląda nie to co Shogun, a jego żonka jaka dystyngowana nie to co Grażynka od Bronka xD A JAKI MEMICZNY xD UUUU ALE PEŁO KWICZY ODRYWANE OD KORYTA xDDDD KODOMICI DO DOMU, PIS ZROBI PORZĄDEK XDDDDDD

Nic się nie nauczyliście (pomijam młodzież, która nie pamięta kampani z 2015 i nastrojów społecznych) xD Poczekajcie z rok czy dwa jak te zachwyty zastąpią europejskie zamordyzmy które obecny rząd jeszcze bardziej ochoczo będzie przepychał xD

Ja tylko przypominam że PEŁO straciło władze właśnie dzięki ACTA, Imigrantom i ogólnie pro-europejsko-zamordystycznej polityce, podlane kilkoma gówno-aferkami.

Ale jak mawia klasyk - Wybraliśmy PO na trzecią kadencje, żeby PiS nie miał trzeciej kadencji, który został wybrany żeby PO nie miało trzeciej kadencji xD

#polityka #sejm #po #pis
KochanekAdmina - Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo...

źródło: F0RJGdIWwAErd1P

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
ale o polityce już nie pisz, ok Seba? xd


@LebronAntetokounmpo: Ej Mati, ale nie wrzucaj gówno tabelek które pokazują ugrupowania które nie istnieją xD .N było bezpośrednią konkurencją dla PO i się zcalili dopiero po porażce z PiSem, a ty to #!$%@? do jednego wora jak xD Dalej nawet nie czytam

Jeśli 10% spadek to nic takiego to jesteś serio przygłupem xD ACTA dopier zaczeło upadek PO. Potem byli kibole, ośmiorniczki,
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: na takie tematy dyskutujemy dopiero po jakimś czasie czyli jak ludzie zapomną. Jak ja pisałem nie dawno że #!$%@? zrobi nowy rząd w sprawie afer PiSu to mnie wyzywali od pisowcow, onuc. Tak w kołko toczy się ten krąg #!$%@? na wykopie...
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny co innego chcieć, a co innego móc, mamy nierealne plany przy energetyce jaką mamy teraz, tak samo jak mamy za biedne społeczeństwo żeby pozbywać się czy zmieniać nagle formy ocieplania budynków. A jeżeli jak mówisz trzeci świat nie zmieni swoich nawyków to co nam po naszej zmianie skoro nic ona nie da? Sama Europa świata nie zmieni to już nie te czasy
  • Odpowiedz
Jak ja pisałem nie dawno że #!$%@? zrobi nowy rząd w sprawie afer PiSu to mnie wyzywali od pisowcow, onuc.


@massejferguson: w takie brednie że ktoś będzie rozliczony to może wierzyć jakiś 20 latek dla którego to pierwsza świadoma zmiana władzy xD Jak ktoś ma 30 albo 40 lat i dalej tak bredzi to najprawdopodobniej naćpany xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Mem oddaje twój post idealnie, płaczesz i wyjesz bo ktoś śmiał śmieć śmiać mieć zdanie na temat obecnego marszałka XD Typowy wykopkowy elitaryzm połączony z szurostwem i arogancją. Usuń konto w końcu. Czas najwyższy, żebyś wyszedł z piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jeżeli jak mówisz trzeci świat nie zmieni swoich nawyków to co nam po naszej zmianie skoro nic ona nie da? Sama Europa świata nie zmieni to już nie te czasy


@Docent_Jan_Mula: Ta zmiana akurat jest globalna i motywowana zarobkiem na rynku OZE - kto pierwszy ten lepszy. Reszta świata pociągnie, na ile może.
  • Odpowiedz
Seba zrób sobie detoks od Brauna.


@NuncjuszPapieski: No tak xD Żukowska w KRS to nie pierwszy krok do wprowadzenia typowo europejskich "ZBRODNI NIENAWIŚCI" kiedy powiesz że tylko kobiety mogą rodzić dzieci xD Oj będzie kwik xD Jeszcze za Korwinem zapłaczecie xD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: wykopki jako ogół mają schizofrenię, to wiadomo nie od dziś. Bujają się od ściany do ściany z tym swoim gówno poparciem, które nikogo poza tym portalem nie interesuje.

A te komentarze w stylu "ja wiem od kogo wy są", sugerowanie bycia onucą i 100+ plusów, bo ktoś śmie podważać jedyną słuszną linię pokazują tylko jak nisko ten portal upadł i że nie ma kompletnie z kim dyskutować. Połowa to idioci,
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

tak samo jak długopis xD Wystarczył rok czy dwa żeby ludzie się połapali że coś jest nie tak xD

Gównoprawda, o długopisie sie ludzie w pełni połapali dopiero po zapewnieniu mu drugiej kadencji.
Teraz hołownia jest na topie bo są tak obniżone standardy że wystarczy powiedzieć #!$%@?ć pis i ludzie będą klaszczeć. Do patrząc po nagraniach z sejmu gdzie u każdego widać słome z butów to jego bycie spokojnym i
  • Odpowiedz
Ile w tym wszystkim jest Hołowni który "daje rady", a ile to po prostu igrzyska w których jedyne co się liczy to grillowanie PiSowców jak w 2015 grilowanie padawanów Tuska xD


@KochanekAdmina: albo oglądałeś inne obrady albo po prostu nie rozumiesz co się dzieje.

Jako osoba pamiętająca dobrze czasy przed PiS odpowiem - to nie żadne grillowanie, tylko normalny parlament, w którym banda buraków i buców z PiS daje popis swojej
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina
Daj spokój.. po #!$%@? się wysilać i kopać z koniem odnośnie wykopu i ich użytkowników. Ogólnie to na świecie jest więcej idiotów niż normalnych ludzi.

Covid pokazał mi ilu debili jest wokół mnie... Z częścią zerwałem kontakt i ja jako "szur" miałem rację odnośnie grypki.

Po prostu na wykopie siedzi za dużo odklejeńców i tzw gimbazy gdzie ich rozum to jeść i ruchać się (do tego wychodzi skrobanka na 1 miejsce).
  • Odpowiedz
wszyscy zachwycali się Długopisem


@KochanekAdmina: tylko konfedepis

Poczekajcie z rok czy dwa jak te zachwyty zastąpią europejskie zamordyzmy które obecny rząd jeszcze bardziej ochoczo będzie przepychał xD


@KochanekAdmina: skoro PiS zgadzal się dosłownie na wszystko to jak przyszły rząd ma robić to jeszcze bardziej?
  • Odpowiedz
skoro PiS zgadzal się dosłownie na wszystko to jak przyszły rząd ma robić to jeszcze bardziej?


@Deska_o0: Zobaczysz że demontaż płotu na granicy z Białorusią to kwestia miesięcy. Lewica przepuści każdego. PiS to chociaż zarabiał na tych Wizach xD

Zresztą dlaczego nie było kasy z planu odbudowy? PiS blokował te wszystkie eko odklejki kosztem budżetu. Teraz nie będziesz miał niczego, ale będziesz szczęśliwy xD

Za niedługo już będziesz miał plan likwidacji
  • Odpowiedz