Wpis z mikrobloga

Hej!
Od dzisiaj do 06/12 będe codziennie rozdawał inną gre na Steam.

#grubasrozdaje --> obserwuj żeby nie pominąć żadnego #rozdajo (albo czarnolistuj, twój wybór)

Na pierwszy rzut leci klucz Steam do gry Death Stranding w wersji Director's Cut.
Losowanie jutro (17/11) o godzinie 13:00 przez Mirko.pro

Zasady są banalnie proste: plusujesz = bierzesz udzial.

Z loterii wykluczone są osoby z mojej #czarnolisto

Powodzenia!

#steam
B.....s - Hej!
Od dzisiaj do 06/12 będe codziennie rozdawał inną gre na Steam.

#grub...

źródło: capsule_616x353

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: juz mam ale jak ktoś nie grał i potrafi utrzymać atencję dłużej niz przeciętny użytkownik tiktoka to mega polecam. Jedna z ciekawszych gier jakie widziałem a muzyka grająca podczas postoju w jakiejś górskiej skalnej szczelinie kiedy zastanawiamy sie jaka trasę wybrać to niesamowite wrażenia.
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas męczę tą grę chyba drugi miesiąc, nie mogę się doczekać aż skończę ten szajs xD od jakiś dwóch lat skrupulatnie gram w systemie jedna gra na raz i nie kupuję następnej póki nie skończę poprzedniej. Były gry lepsze, były gorsze ale nigdy do tej pory z żadną nie męczyłem się jak z tym gniotem, do żadnej się nie musiałem tak zmuszać, żeby odpalić konsole i pchać rozgrywkę do przodu xD W
krucjan - @Bogaty_grubas męczę tą grę chyba drugi miesiąc, nie mogę się doczekać aż s...

źródło: temp_file6771373366512497639

Pobierz
  • Odpowiedz
@krucjan: a ja byłem tą grą zachwycony, dzięki Death Stranding zainteresowałem się pozostałymi grami Kojimy i przeszedłem wszystkie MGSy, najlepsza decyzja w życiu. Choć rozumiem że poziom abstrakcji i inności może być dla niektórych, podobnie jak dla ciebie za ciężkim orzechem do zgryzienia i gra sie nie spodoba.
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara abstrakcja mi nie przekadza, problem jest taki, że tutaj jest użyta bez smaku w myśl im więcej tym lepiej, do tego wszystko to sprawia wrażenie "i'm 16 and it's deep". Dokładnie opisałem swoje wrażenia w zalinkowanym wpisie. Niemniej jak się komuś to podoba to nic mi do tego.
  • Odpowiedz