Wpis z mikrobloga

Hej!
Od dzisiaj do 06/12 będe codziennie rozdawał inną gre na Steam.

#grubasrozdaje --> obserwuj żeby nie pominąć żadnego #rozdajo (albo czarnolistuj, twój wybór)

Na pierwszy rzut leci klucz Steam do gry Death Stranding w wersji Director's Cut.
Losowanie jutro (17/11) o godzinie 13:00 przez Mirko.pro

Zasady są banalnie proste: plusujesz = bierzesz udzial.

Z loterii wykluczone są osoby z mojej #czarnolisto

Powodzenia!

#steam
B.....s - Hej!
Od dzisiaj do 06/12 będe codziennie rozdawał inną gre na Steam.

#grub...

źródło: capsule_616x353

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@krucjan:

problem jest taki, że tutaj jest użyta bez smaku w myśl im więcej tym lepiej, do tego wszystko to sprawia wrażenie "i'm 16 and it's deep"

to są tylko i wyłącznie twoje przemyślenia, ja mam zgoła odmienne. Nic nam nawzajem do tego co druga osoba myśli, a pisze to tylko po to żeby zaznaczyć że to co piszesz brzmi jakby miało być faktem, bo brakuje tu wyrażenia "moim zdaniem", a
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara po co dodawać rzeczy oczywiste? Nie piszesz "ja powiedziałem" tylko "powiedziałem" bo jak "powiedziałem" to wiadomo, że "ja". Jak piszę swoją opinię to nie muszę dopisywać "moim zdaniem" bo czyje miałoby być to zdanie jak nie moje?
  • Odpowiedz
@Bogaty_grubas: plusuję wyłącznie dla zasięgu bo ten tytuł mam kupiony i ograny. Fajny gest mirku a co pyerdolenia frajerni w komentarzach: TAK, gra była za darmo na Epicu ale jako PODSTAWKA. Wersja reżyserska nigdy za darmo nie była.
  • Odpowiedz
@krucjan: bo jest różnica między opisywaniem wykonywania czynności a opisywaniem czy coś jest faktem czy opinią. Taki mamy język i lepiej brzmi w ten sposób, unika się tym samym też wielu kłótni ktoś pisze że czarne jest białe ktoś inny że czarne jest czerwone i zaczynają się kłócić na ten temat jakie to faktycznie jest. A wystarczy że dodadzą te magiczne słówka i nagle sens kłótni przemija bo po co dyskutować
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara takie głaskanie na siłę im wytrącanie wszędzie takich łagodzących fraz może przybrać wydźwięk jakbym miał zaraz przeprosić, za to że w ogóle coś mówię. Komentarz ma celowo wydźwięk nacechowany emocjonalnie i nieco agresywnie, żeby podkreślić jak bardzo jestem z gry niezadowolony, ponieważ jest to naprawdę najgorsza gra w jaka gram od tych dwóch lat, a lekko przewrotny styl wypowiedzi właśnie ożywia dyskusje, po co zaczynać dyskusję w taki sposób, żeby było
  • Odpowiedz
@krucjan:

takie głaskanie na siłę im wytrącanie wszędzie takich łagodzących fraz może przybrać wydźwięk jakbym miał zaraz przeprosić

dodanie kulturalnych wyrażeń nie umniejsza Twojemu zdaniu, nie jest to żadne głaskanie ani łagodzenie
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara nie uważam, żeby w moim komentarzu brakowało kultury, w związku z czym nie widzę potrzeby stosowania dodatkowych środków stylistycznych, żeby poziom kultury podnieść. Jest napisane tak jak miało być, ale nie bronię tobie używać w twoich wypowiedziach środków stylistycznych i wyrażeń na jakie tylko nasz ochotę i potrzebę.
  • Odpowiedz