Wpis z mikrobloga

Postanowiłem poświęcić się i posłuchać podcastu kanału ZGRZYT prowadzonego przez Gimpera i Revo pod tytułem "SPOWIEDŹ BOXDELA".
Z pełną świadomością moich uprzedzeń do wszystkich trzech panów, muszę przyznać, że film ten wydaje się być całkowicie stworzony w atmosferze koleżeńskiej. Nie ma tu żadnego dociskania BAXTONA, brakuje konkretów, totalne lanie wody, Michał najpierw mówi, ze nie poda imienia dziewczyny a potem je podaje XD a najśmieszniejsze jest jego przejmowanie inicjatywy gdzie dwaj prowadzący solidnie mu przytakują XDDD

Co najciekawsze, ludzie w komentarzach na YouTube, pomimo że może nie do końca rozumieją, o co chodzi w Internetach (np. uważają, że Natan serio ma doklejkę), tym razem nie dali się nabrać. W komentarzach jest całkowity festiwal krytyki wobec Gimpera i Revo za ten "koleżeński podcast"!

Link do podcastu: https://www.youtube.com/watch?v=er4QAbnGEA8 (uwierzcie mi, że wystarczy Wam pierwsza godzina by wysunąć podobne wnioski) albo wejdźcie sobie i poczytajcie komentarze :)


#famemma #boxdel #gimper #revo
odyn88 - Postanowiłem poświęcić się i posłuchać podcastu kanału ZGRZYT prowadzonego p...

źródło: baxctonnn

Pobierz
  • 9
@odyn88 mi wystarczyła miniaturka i minuta materiału żeby stwierdzić że to promowane koleżeńskie gówno które nic nie wniesie. Boxdel nie zniknął z internetu nawet nie odbyła się jedna gala żeby go nie było, a ten #!$%@? rozsiada się i #!$%@? jakby robił jakis powrót na youtube po kilku latach nieobecności. Może jeszcze do Wojewódzkiego pójdzie i opowie jak stracił !!!!!!!!WSZYSTKO!!!!!!!!!
@odyn88: oglądałem jeden z poprzednich gdzie mówili o tym, że fajnie byłoby wziąć Boxdela i porozmawiać.
Jednak nie spodziewałem się, że to będą 3 godziny lizania dupy Boxdelowi.

Revo twardy jak nie ma rozmówcy na przeciwko, a tak to przytakuje na wszystkie argumenty z dupy jak mały dzieciak przed wielkim Baxtonem.