Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka

Kto to widział, by być tak roszczeniową i rozkapryszoną p0lką w okołościanowym wieku 35-ciu lat, na dodatek z cudownym darem w postaci małego dziecka, którego tylko prawdziwy mężczyzna o czystym sercu zdecydowałby się zaakceptować i uznać jako swoje.
Także nie pozostało mi nic innego jak lekkie wyjaśnienie p0lki na tym Badoo.
Tak ją zapiekło, że mnie zablokowała, zgłosiła do moderacji i dosłownie minutę później otrzymałem ostrzeżenie xD
Ciekaw jestem co za Maciek z moderacji przyklepał jej to zgłoszenie, skoro to ona zaczęła atak personalny, nie ja.
Ale tutaj chyba chodzi o to kto pierwszy zgłosi ten lepszy, bo wglądu do całej konwersacji raczej nie mają xD
  • 22
@programista15cm: U mnie w mieście nie ma nikogo z kim można byłoby prowadzić rozmowę na poziomie.
Także podchodzę tam do ludzi z mega dystansem. A jak już wiadomo, z dystansem u kobiet bywa tak, że 3/4 ma mocnego kija w tyłku, co właśnie skutkuje śmiesznymi konwersacjami za którą Maciek wklepał ostrzeżenie.
A potrollować czasem lubię, jest to moje takie trochę guilty pleasure. Premium mam do stycznia, także zapłaciłem za całe Badoo
@AnonimoweLwiatko: Z moich obserwacji wynika, że algorytm na Badoo działa trochę w inny sposób niż ten z Tindera.
Im wypisujesz do większej liczby kobiet, tym na ogół więcej lajków wpada (Twój profil jest częściej promowany i wyeksponowany)
@PEKLONIKON: Ale żenua... Wystarczyło napisać, że masz inne oczekiwania i poszukujesz kobiety bezdzietnej, więc nic z tego nie będzie i że nie będziesz marnował jej czasu ale mimo wszystko miło było poznać. Prosto z mostu ale kulturalnie, z klasą. Ale oczywiście jak na incela przystało, pewnie zacząłeś wyzywać bogu ducha winną kobietę od najgorszych. Jakoś normalni ludzie nie mają problemów z takimi rzeczami, tylko was wszyscy blokują i od was uciekają.
@nowy_w_internetach:
Tu nie chodzi o bycie ojcem. Tylko o dedykacje czasu w pomaganiu wychowania, czy wykładanie zasobów na nie swoje geny. A za kilka lat usłyszysz, że nie jesteś moim ojcem. Z kolei partnerka zawsze będzie Cię traktować jako osobę numer dwa w jej życiu (lub nawet numer 3 zaraz po psie). Bardziej na zasadzie facet dzisiaj jest, jutro go nie ma. Dla współczesnego mężczyzny kobieta z dzieckiem służy tylko i
@Orowerbogatszy: Skoro tutaj nikt na apkach randkowych nie siedzi to nie wiedzą jakie są realia i jak typiary potrafią być bezczelne.
A realia są takie, że grzebiesz w śmieciach i oczekujesz, że znajdziesz diament, a jedyne na co natrafiasz to przeterminowane puszki po rybie ceniące siebie po 2k zł za sztukę :D