Wpis z mikrobloga

Cześć,
Szukam butów do biegania, z racji obecnej pogody za oknem chodzi im głównie o buty do biegania po bieżni.
Poleca ktoś coś? Rożnią się od takich do biegania po asfalcie?
#bieganie #sport #silownia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kilogram do zrobienia ale musisz napewno regularnie biegac. Z butow osobiscie polecam nie zaopatrywac sie w najnowsze modele. Cos do 200-300 z outletu napewno znajdziesz i na bank beda ok. Osobiscie polecam marke Asics.
  • Odpowiedz
@kilogram tradycyjnie polecam Kalenji KD500 z Decathlonu. Bardzo uniwersalne buty, niby letnie a nawet na lekko oblodzonym asfalcie mają przyczepność. Prawie zawsze znajdzie się wersja kolorystyczna przeceniona na 199 zł, co jest naprawdę świetną ceną za takie buty.

Tak, na bieżnię elektryczną też się nada ale już Ci współczuję tej męki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@enron: Dlaczego?


@kilogram: bo bieżnia elektryczna to dziecko k*rwy i szatana, najwyższa forma sadyzmu która skutecznie odbiera człowiekowi całą radość z biegania xD

Serio wytrwałości życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wolę w deszczu, śniegu i mrozie z maską przeciwsmogową na twarzy pobiec niż postawić nogę na tym pomiocie szatana.
  • Odpowiedz
  • 0
@AVOIDME: Wyglądają jak buty dla uciekinierów z psychiatryka, w sklepie biegacza polecili mi kilka parek i ostatecznie wybrałem Asics Kayano 30, polecanko.
  • Odpowiedz