Wpis z mikrobloga

@rozregulowany_kaloryfer
Jak mocno trzeba być odklejonym, by z europejskim paszportem wybrać Palestynę jako miejsce do zakładania rodziny?

Wspomnieć, że to strefa działań wojennych to tak, jakby nic nie powiedzieć.
To miejsce od kilkunastu lat jest praktycznie odcięte od świata zarówno przez Izrael, jak i Egipt. Ze względu na blokadę, jakikolwiek przemysł tam de facto nie istnieje, a większość ludzi skazana jest na życie w nędzy i korzystanie z pomocy międzynarodowej. Nawet przepływ
Bo są ciemniejszej karnacji? XDDD

To dlaczego trzeba się zastanawiać nad systemem przydzielania obywatelstw? Co jest z nim nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz: dlaczego zakladasz ze jedyna mozliwosc ze z czyms jest problem to karnacja? jestes rasista?
@gharman:

na razie mi odpowiedz na moje pytanie bo tworzysz sa chochola i z nim walczysz


xDD Ale to jak pierwszy zadałem pytanie. Odpowiadając na twoje; nie, nie zakładam tak xD
@rozregulowany_kaloryfer: polski system przydzielania obywatelstwa zakłada, że jeśli choć jedno z rodziców ma obywatelstwo polskie to dziecko właściwie z automatu może również takie otrzymać. Może w krajach UE się jakoś mocno o to rodzice nie starają, ale jak Polka ma dzieci z jakimiś obywatelami 3. świata to tam już paszport kraju UE znaczy dużo.