Wpis z mikrobloga

@raul7788: Czekam aż się spierdzielą z rowerka. Teraz tacy zachwyceni jak bardzo PIS poniżają. Ta ich super, wspaniała koalicja wypierdzieli się z rowerka szybciej niż Wam się wydaje. W 2024 idziemy do urn.
  • Odpowiedz
  • 178
Teraz tacy zachwyceni jak bardzo PIS poniżają.


@ChickenDriver: xDDD ale czaisz ze pisiorstwo zrobilo w tych wyborach ATAK MAKSYMALNY i dalej jedyne co ugrali to te 32%? koniec, przepadlo. pisiorstwo trzeba poniżać na maxa, jazda z nimi
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: w jaki sposób poniżają PiS? Partia wystawia kandydata, KANDYDATA na marszałka, który może zostać odrzucony. Nie ma opcji żeby sejm klepnął babę jawnie łamiącą prawo, niech wystawią kogoś innego
  • Odpowiedz
Ta ich super, wspaniała koalicja wypierdzieli się z rowerka szybciej niż Wam się wydaje. W 2024 idziemy do urn.


@ChickenDriver: Zaraz po tym, jak już wreszcie wyjdzie, że Trump tak naprawdę wygrał wybory?
  • Odpowiedz
Czekam aż się spierdzielą z rowerka. Teraz tacy zachwyceni jak bardzo PIS poniżają. Ta ich super, wspaniała koalicja wypierdzieli się z rowerka szybciej niż Wam się wydaje. W 2024 idziemy do urn.


@ChickenDriver: SŁYCHAĆ WYCIE? ZNAKOMICIE! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Teraz tacy zachwyceni jak bardzo PIS poniżają


@ChickenDriver: ale jak poniżają? To Kaczyński chodzi i opowiada o anihilacji Państwa Polskiego a w ogóle to Tusk to lump i bije żonę (jego słowa z wczoraj). Czy ktoś z koalicji gada coś analogicznego, bo jakoś nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@NogaOdStolu:

Ja nie jestem tak płytki jak 3/4 użytkowników tego portalu, więc po co mam wyzywać?

1. Nie ma zgody między programami tych partii. Dla przykładu - taki Hołownia nie zagłosuje za Aborcją, PSL również - 330 posłów ślubowało z "Tak mi dopomóż Bóg" na ustach, więc można się liczyć, że w tej sprawie będzie ok. 330 głosów przeciwko. Wystarczy przecież tylko 231 przy pełnej obecności w sejmie. A to tylko jeden projekt ustawy a tych różnic programowych jest znacznie więcej.
2. Sejm nie będzie w stanie procedować żadnych głębszych zmian w wyniku tarć między członkami koalicji. Tusk bez przystawek nie
  • Odpowiedz
Nie ma zgody między programami tych partii.


@ChickenDriver: dokładnie, mówimy tu o koalicji kilku partii z różnymi programami które będą musiały się dogadać między sobą, nie uważasz że to lepsze niż dziad z demencją którego pomyłka brutto z netto kosztuje podatników grubą kasę tylko dlatego że wódz jest jeden i jest on nieomylny?

Sejm nie będzie w stanie procedować żadnych głębszych zmian w wyniku tarć między członkami
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Nikt nie mówi, że rządy PIS były dobre. Miały tyleż samo wad ile zalet. Przewalono miliardy ale... kraj nadal stoi a za Donka może już nie do końca być taki, jak jest teraz, bo barany z UE mają sporo durnych pomysłów w zanadrzu. Ale my nie o tym.

"Cały świat" to jednak nie Polska. Jesteśmy specyficznym krajem i specyficznym narodem. Pracuję z ludźmi rozsianymi po całym świecie i zdecydowanie
  • Odpowiedz