Wpis z mikrobloga

@wacek901 Przypomniałeś mi jak pewnego razu dla rozrywki czytałem negatywne komentarze firmy, która sprzedaje części samochodowe. Jakiś chłop miał wąty do sprzedawcy na temat zwrotu, a potem okazało się, że zapakowal towar w kilka małych paczek i w takiej formie wsadził do skrytki paczkomatu xD

Babie ze screena napisz, że wsadziłeś nisko do swojego, nadawczego paczkomatu. Instrukcje były niejasne xD
  • Odpowiedz
Zdradzę wam że pani koniecznie chciała


@wacek901: No teraz produkujesz kolejne fakty, ale srakę miałeś o coś zupełnie nieistotnego i nie to wstawiłeś na screenie.
  • Odpowiedz
w tym że to się samemu zaznacza a nie pisze


@Kinda: Ale potrafię sobie wyobrazić, że można myśleć, że jest odwrotnie. Nie jest to jakaś wiedza oczywista, więc sranie się o to jest komiczne. Można po porostu poinformować o tym drugą stronę zamiast walić konia do swoich kompleksów.
  • Odpowiedz
@wacek901: jak ktoś zamawia raz na ruski rok albo w ogole, a wtedy prawie na pewno nie ma aplikacji Inpostu, to skąd może o tym wiedzieć. Ktoś kulturalnie,
ze słowem "proszę", z niewiedzy coś takiego napisał, a tu już jazda po czlowieku. Naprawdę już nie macie o co się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
zapomniałem dodać


@wacek901: no zapomniałeś xD myślisz o jednym, piszesz o drugim, a babie wypominasz brak znajomości allegro xD

Przecinki, to coś obcego, stawiasz spację przed kropką i jeszcze kilka innych kwestii. xD
No ja nie oceniam i każdy ma dla mnie czystą kartę na start, no ale jak ktoś wyzywa ludzi, a sam się zachowuje w dany sposób, to opinia wyrabia
  • Odpowiedz
@wacek901: oczywiście pan sprzedawca (specjalnie z małej) musiał się zesrac na portalu ze smiesznymi przegrywami, zamiast zrobić co możliwe żeby spełnić prośbę - chociażby nakleić naklejke na paczke, zawsze to minimum szans że kurier ją zobaczy i rzeczywiście ułatwi komus życie.

Powodzenia w dalszym byznesie.
  • Odpowiedz