Wpis z mikrobloga

oczywiście pan sprzedawca (specjalnie z małej) musiał się zesrac na portalu ze smiesznymi przegrywami, zamiast zrobić co możliwe żeby spełnić prośbę - chociażby nakleić naklejke na paczke, zawsze to minimum szans że kurier ją zobaczy i rzeczywiście ułatwi komus życie.


@nicspecjalnego:

kurier ma gowno do gadania - aplikacja otwiera mu skrytke, do ktorej ma wlozyc i tyle. Nie moze sobie wybrac, czy ma byc nisko, czy wysoko...

co wiecej, nawet
  • Odpowiedz
niewiedza to nie idiotyzm, na idiote wyszedles ty tak wlasciwie xP


@Frygus96: to ostatnio dość częsta i chyba nowa moda jakaś, jak któryś tytan umysłu odkryje coś co akurat przypadkiem wie a druga osoba się na tym np nie zna to smaruje komentarz który wygląda mniej więcej tak: " XDDDDDDDDDD NIE WIE DEBIL "
skąd to sie bierze? Zero zrozumienia dla drugiej osoby
Jestem w stanie rozebrać silnik v10 i
  • Odpowiedz
@wacek901 prawda jest taka, że strach o cokolwiek spytać, bo ktoś się zesra, że czegoś nie wiesz i wstawi na wykop. Może babka pierwszy raz w życiu zamawiała na paczkomat? Normalna prośba od kogoś kto nie do końca ogarnia jakiś temat, gdybym miał wstawiać podobne teksty od moich klientów to po miesiącu bym nastał sto podobnych wpisów na mirko. Nie każdy się na wszystkim zna.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: dokładnie, to tak jakby kazać zrobić einsteinowi coś czego nie potrafi bo nigy nie zgłębiał zagadnień danej dziedziny i stwierdzic ze jest idiotą. No bo przecież ja potrafie wyekspić maga w tibii a einstein debil nic nie kuma( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolarzino Dobry sprzedawca nie da po sobie poznać że jest bucem nawet jeśli jest. To co mówie klientowi nijak się ma do tego co onim myślę w przeciwnym wypadku to siebie mógłbym nazwać idiotą . Działam w branży z 8 lat wież mi że widziałem wiele
  • Odpowiedz
  • 0
@Czlowiek_Ludzki Może dla tego że nie jestem punktem informacyjnym . Zdajesz sobie sprawę że ludzie potrafią zadzwonić z zapytaniem dlaczego ich blik nie działa i oczekują znajomości każdej aplikacji bankowej.
  • Odpowiedz
@wacek901 to skoro nie jesteś punktem informacyjnym to może im to powiedz i kropka? Simple as that. Skąd to gdybanie że po drugiej stronie siedziała osoba obeznana w internecie a nie 80 babcia ucząca się obsługi internetu albo 13 letnie dziecko? Twoje działanie tylko demotywuje ludzi. Taka trochę elektroda e-commerce.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czlowiek_Ludzki zapewniam cię że allegro niema nic wspólnego z elektrodą.Jak odmówisz pomoc spodziewaj się że klient oceni twój produkt przez pryzmat tego że mu nie pomogłeś w jego prywatnej sprawie.Nie prowadzę kursu obsługi komputera dla babć. I o ile mogę pomóc jednorazowo tak samo jak ty możesz pomóc sąsiadce zanieść zakupy na 4 piętro o tyle jeśli miałbyś nosić zakupy babciom z całego bloku i to codziennie w ramach swojej pracy
  • Odpowiedz
@wacek901: od oceny uzytkownika mozna sie odwolac na allegro, nie wiem czy to tak samo dziala z produktem, ale wrzucajac takie wpisy na wykop ta ocena zdecydowanie sie nie naprawi. Nigdzie nie mowilem ze masz im pomagac, wystarczy odrobine zrozumienia, nie kazdy jest alfa i omega. Rownie dobrze molgbym ciebie nazwac debilem bo nie ogarniasz fizyki kwantowej.
  • Odpowiedz