Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: ja znam klientkę co #!$%@?ła za minimalną na zleceniówie w Tommim i szukała milionera. Zawsze się nabijała, że ochroniarze do niej zagadują, no ale gdzie tam ochroniarz do takiej księżniczki...
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: To jest świetny mem bo pokazuje, chociaż w trochę przesadzony sposób największą różnicę pomiędzy babami i chłopami. Większość facetów ma gorsze mniemanie o sobie niż tak naprawdę jest, a większość bab ma wyższe mniemanie o sobie niż tak naprawdę jest.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szmaciak: Ale tu nie chodzi o mniemanie o sobie, czy samoocenę, tylko poszukiwanie wygodnego życia z orbitującym bankomatem na wyciągnięcie ręki xD
Dodatkowo większość z tych lasek zna swoją realną wartość, a im większe kompleksy na tym punkcie, tym gorsza jazda.
  • Odpowiedz
  • 76
@Towarzysz_Szmaciak mem nie jest przesądzony. Dosłownie parę lat temu laska po 30 minutach znajomości zaczęła mnie wypytywać o pensje, samochód, mieszkanie. Po czym stwierdziła że mało, stary gruz i zwykły blok. Więc zapytałem o to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie muszę chyba nadmieniać że to był koniec spotkania.
  • Odpowiedz
  • 46
@rad_kop odburknęła coś że jestem bezczelny xD

@klawiszs a bo to raz. Zwykle po takim pytaniu wiem ze to koniec randki, bo nie zamierzam się wiązać z materialistkami, nawet jak spełniam wymagania. Podobnie jak widzę info o wzroście.
  • Odpowiedz
  • 17
@klawiszs mam brzydką mordę, więc większość kobiet widzi we mnie co najwyżej bankomat. Nie wszystkie, bo raz na kilka lat poznam jakąś fajną i nawet z paroma utrzymuje kontakt.
  • Odpowiedz
  • 38
@claudio_caniggia brzydziłbym się jej, a potem siebie. Trzymam się od takich ludzi z daleka dla swojego komfortu psychicznego i żaden seks mi tego nie wynagrodzi. Nie zamierzam go uprawiać z kobietami, których nie lubię i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz